• Головна
  • «Через нестачу палива під загрозою початок весняних польових робіт, залізничні перевезення та обороноздатність України», - Юрій Сімонов, лідер дніпропетровського осередку партії «Удар Віталія Кличка»
15:40, 10 лютого 2022 р.

«Через нестачу палива під загрозою початок весняних польових робіт, залізничні перевезення та обороноздатність України», - Юрій Сімонов, лідер дніпропетровського осередку партії «Удар Віталія Кличка»

«Через нестачу палива під загрозою початок весняних польових робіт, залізничні перевезення та обороноздатність України», - Юрій Сімонов, лідер дніп...

Минулого тижня на з’їзді партії «УДАР Віталія Кличка» було презентовано економічний план дій «Захист. Безпека. Розвиток», в якому запропоновані шляхи вирішення нагальних загроз для України.

Зокрема на з’їзді наголосили, що Україна може стикнутися з паливною кризою. Зараз переважна більшість палива до України надходить з Білорусі, яка перебуває в орбіті впливу Росії. Від початку 2022 року Білорусь обмежила постачання через свою територію до України пального з Литви.

«Відсутність диверсифікації постачання стратегічно важливого дизельного пального є загрозливою тенденцією: під загрозою може опинитися початок весняних польових робіт, залізничні перевезення та обороноздатність України», - наголошує Юрій Сімонов, лідер дніпропетровського осередку партії «Удар Віталія Кличка».

Політик навів антикризові кроки, які передбачені в економплані партії УДАР «Захист. Безпека. Розвиток», завдяки яким можна вирішити проблему нестачі палива:

• Терміново створити запас дизеля на 45 днів.

• Важливо, щоб уряд нарешті сформував план поповнення Держрезерву пальним.

• Збільшити постачання з ЄС. Провести міжурядові консультації з державами-сусідами України, де є нафтопереробка: Польща, Литва, Угорщина, Румунія.

• Україні необхідно стимулювати імпорт палива через морські порти, які наразі завантажені на 10-15%.

• У найкоротші терміни відновити роботу своїх нафтопереробних заводів. Держава має за 1 грн. продати свою частку в Одеському, Дрогобицькому та Надвірнянському НПЗ під гарантії завезення сюди нафти і переробки на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...