• Головна
  • Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проєкти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати головною політичною силою країни»
18:30, 7 лютого 2022 р.

Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проєкти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати головною політичною силою країни»

Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проєкти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати головною п...

4 лютого відбувся XXV з'їзд політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Під час з’їзду було прийнято звернення до керівництва держави про скликання Національного форуму єдності України, ініційованого Віталієм Кличком. Цей Форум має стати платформою єднання держави. Його мета – продемонструвати і суспільству, і всьому світу консолідацію усіх здорових політичних сил навколо захисту країни.

Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проєкти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати г..., фото-1

Під час з'їзду було прийнято звернення до міжнародної спільноти щодо захисту демократії та свободи і підтримки України у боротьбі з російською агресією.

Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проєкти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати г..., фото-2

На з’їзді також був презентований економічний план дій для порятунку економіки «Захист. Безпека. Розвиток». Реалізація економічного плану дій дозволить зробити економіку України більш стійкою та підвищити добробут українців.

Дніпропетровська область була представлена на з’їзді своєю делегацією та гостями.

Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проєкти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати г..., фото-3

«На з’їзді зібралися самодостатні люди, які звикли розраховувати, перш за все на себе. Люди, які готові брати на себе відповідальність за майбутнє країни. І люди, які компетентно і професійно можуть брати участь в усіх процесах щодо розвитку країни. І головне – зібралися справжні патріоти, готові захищати свою країну. Таким чином «Удар» демонструє, що готовий стати головною командою України», - прокоментував Юрій Сімонов, лідер дніпропетровської організації «Удар Віталія Кличка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...