• Головна
  • За дискримінаційні оголошення про вакансії роботодавців штрафуватимуть: Новомосковський ЦЗ
11:44, 5 лютого 2022 р.

За дискримінаційні оголошення про вакансії роботодавців штрафуватимуть: Новомосковський ЦЗ

За дискримінаційні оголошення про вакансії роботодавців штрафуватимуть: Новомосковський ЦЗ

Роботодавців штрафуватимуть за розміщення дискримінаційної реклами про вакансії (прийом на роботу).

Про це повідомляють в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості:

У зв’язку з набранням чинності з 8 січня 2022 року Закону України від 10.09.2021 р. № 1750-IX (далі – Закон № 1750) «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі» роботодавців штрафуватимуть за розміщення дискримінаційної реклами про вакансії (прийом на роботу). Згідно частини першої статті 241 Закону України «Про рекламу»:

Забороняється в рекламі про вакансії (прийом на роботу) зазначати вік кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу жіночій або чоловічій статі, представникам певної раси, кольору шкіри (крім випадків, визначених законодавством, та випадків специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі), щодо політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших об'єднаннях громадян, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Згідно частини третьої статті 241 Закону України «Про рекламу» у разі порушення вимог рекламодавець повинен буде сплатити до державного бюджету штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати – наразі це 65 тисяч гривень.

Державна служба зайнятості закликає роботодавців звернути увагу на посилення відповідальності за порушення законодавства про рекламу!

З питань та консультації просимо звертатися до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Новомосковськ пл. Перемоги 8. , тел.: (068)9640038

Читайте також:На "Молодіжному острові", що у місті Новомосковську, планують побудувати спортивний комплекс

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...