• Главная
  • З січня набрала чинності електронна ідентифікація свійських тварин: Новомосковська Держпродспоживслужба
17:38, 26 января

З січня набрала чинності електронна ідентифікація свійських тварин: Новомосковська Держпродспоживслужба

З січня набрала чинності електронна ідентифікація свійських тварин: Новомосковська Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба повідомляє, що, відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03 липня 2020 року № 1266 «Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 вересня 2020 року за № 853/35136 (далі Зміни), з 01 січня 2022 року набирають чинності норми щодо електронної ідентифікації овець і кіз.

Так, згідно з підпунктами 1 та 2 пункту 3 Змін, усі тварини, що утримуються в господарстві, повинні ідентифікуватися биркою згідно зі зразком бирки вушної для ідентифікації овець і кіз, яка прикріплюється на одне вухо тварини і не знімається протягом усього її життя.

Тварини, старші 12-місячного віку, а також тварини, що експортуються, ідентифікуються додатково за допомогою бирки з електронним ідентифікатором, яка прикріпляється на друге вухо тварини.

На обох бирках тварини вказується один і той самий ідентифікаційний номер, що відповідає номеру електронного ідентифікатора і дає змогу індивідуально ідентифікувати кожну тварину та господарство, де вона була народжена.

Звертаємо вашу увагу, що, згідно зі Змінами до Порядку, затверджено нову форму бирки вушної для ідентифікації овець і кіз та замкового механізму бирки, матеріал і механізм виготовлення якого повинні забезпечити неможливість роз’єднання частин, що виключає їх повторне використання.

З повним текстом Змін до Порядку можна ознайомитися за посиланням: https:///zakon.rada.gov.ua/lavs/show/z0853-20#n7

Для отримання відповідної інформації звертатись до Новомосковської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: вул. Зіни Белої, 89, тел. 0997447633.

Графік роботи: з понеділка по п'ятницю 8:00-16:30, вихідні: субота, неділя.

Читайте також:Уряд скоротив термін дії "зелених" COVID-сертифікатів про вакцинацію

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...