• Главная
  • У Новомосковському районі адмінбудівлі стануть доступнішими для людей з інвалідністю
15:34, 25 января

У Новомосковському районі адмінбудівлі стануть доступнішими для людей з інвалідністю

У Новомосковському районі адмінбудівлі стануть доступнішими для людей з інвалідністю

У Новомосковській районній державній адміністрації планують вжити заходів щодо забезпечення вільного доступу людям з інвалідністю до адмінбудівель: зокрема приміщень, у тому числі й санітарного призначення у закладах освіти; соціального захисту населення; охорони здоров"я; культури; а також об"єктів житлового та громадського призначення; торгівлі; транспорту; зв"язку; будівель органів прокуратури, поліції, суду; інших.

Відповідне Розпорядження 13 січня цього року підписав голова Новомосковської районної державної адміністрації Михайло Вишневський.

Документом також передбачили здійснення за участю громадських об’єднань людей з інвалідністю системного моніторингу доступності для людей з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення району вищезазначених архітектурних об’єктів.

В рамках заходів ті забезпечать зокрема, з пристосуванням до існуючого дизайну, пандусами, звуковою сигналізацією, інформаційними табличками.

Одним з заходів передбачається поповнення бібліотечних фондів відповідною літературою: надрукованою шрифтом Брайля; збільшеним шрифтом; аудіо книгами; жестовою мовою.

Ольга Кібарова

Читайте також: Оце утнули: на тлі боротьби з неестетичними спорудами у Новомосковську "вліпили" в центрі міста диво-МАФ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...