• Главная
  • Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати 50 тис грн за досягнення у розбудові України
15:43, 14 января

Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати 50 тис грн за досягнення у розбудові України

Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати 50 тис грн за досягнення у розбудові України

Молоді люди Дніпропетровщини віком до 35 років можуть отримати 50 тис грн від Кабінету Міністрів України. Грошову винагороду присуджують за досягнення у розбудові країни протягом 2021 року. Як приєднатися до конкурсу, розповіли у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Щороку присуджують 20 премій по 50 тис гривень кожна.При цьому можуть враховуватися досягнення кандидата за попередні роки», – відзначивзаступник директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністраціїВладислав Яцук. 

Він додав, що Премію надають за особливі досягнення з розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Основні напрямки – правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України. А ще – впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, працевлаштування соціально уразливих категорій населення.

Із деталями можна ознайомитись тут. Повний пакет документів потрібно надіслати на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а.

Прийом заявок триватиме до 1 березня 2022 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...