• Главная
  • Більше про нове харчування у школах мешканці Новомосковщини можуть дізнатися на порталі «ЗнаЇмо»
16:23, 13 января

Більше про нове харчування у школах мешканці Новомосковщини можуть дізнатися на порталі «ЗнаЇмо»

Більше про нове харчування у школах мешканці Новомосковщини можуть дізнатися на порталі «ЗнаЇмо»

Більше про нове харчування у школах мешканці Новомосковщини і області в цілому можуть дізнатися на порталі «ЗнаЇмо».

В Україні з’явився новий інтернет-портал «ЗнаЇмо». Там – все про корисне і збалансоване харчування школярів. Нині до нього звикають і кухарі, і учні, і адміністрація навчальних закладів. Такі глобальні зміни у меню їдалень – завдяки реформі, яку ініціювала Перша леді України Олена Зеленська. 

«З початку року школи перейшли на нову систему харчування. Учнів годують за збалансованим меню. Головні принципи – розмаїття  та максимум корисних продуктів. Допомогти дитині сформувати корисні звички має і родина. У поміч – інтернет-портал «ЗнаЇмо», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб

На новому інтернет-порталі – максимум інформації про реформу та збалансовану їжу.

Є розділ з порадами для батьків. Приміром, як допомогти дитині сформувати корисні звички. Або як пересвідчитися у належному харчуванні сина або доньки у школі. Для учнів – цікаві тести та ігри. Можна ознайомитися з корисними продуктами. Після – перевірити себе, наскільки добре знаєшся на здоровому раціоні. Для освітян – вебінар, як впровадити нове меню у закладі.

«Окремий розділ на сайті – для підприємців. Вони також можуть долучитися до реалізації реформи. Наприклад, допомогти з обладнанням для їдалень або організувати тренінги для кухарів», – сказала Ольга Горб.

Сайт містить і корисні посилання. Наприклад, можна ознайомитися з новим шкільним меню та технологією приготування страв.

Читайте також: У Новомосковській міськраді розробили зображення того, як мають виглядати місцеві МАФи та територія навколо них

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...