• Главная
  • У Новомосковську нагородили кращих спортсменів та тренерів за підсумками року
17:50, 23 декабря 2021 г.

У Новомосковську нагородили кращих спортсменів та тренерів за підсумками року

У Новомосковську нагородили кращих спортсменів та тренерів за підсумками року

23 грудня у Новомосковську відбулося нагородження кращих спортсменів та тренерів за підсумками року.

Як ми інформували раніше, Рішення затвердили на засіданні виконравчого комітету міської ради. Цього року премію отримав 61 достойник. А загальна виплачена сума склала 52 000 гривень. Сума індивідуальної премії зросла майже вдвічі, навіть не дивлячись на зростання кількості її отримувачів.

За високі спортивні досягнення у 2021 році нагороди отримали:
Даниленко Дмитро Ігоревич - чемпіон світу з веслування на байдарках і каное, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України.
Ксензов Микола Олександрович - чемпіон Кубку світу з кікбоксінгу.
Таран Анастасія Юріївна - чемпіонка Європи, чемпіонка України з боксу, кандидат в майстри спорту України.
Недвига Віталій Віталійович - срібний призер кубку світу з з кікбоксінгу.
Ксензов Олександр Олександрович - бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксінгу
Майко Михайло Юрійович - чемпіон України з веслування академічного, майстер спорту України.
Комліченко Данило Русланович - чемпіон України з веслування академічного. Кандидат в майстри спорту України.
Каманов Ян Геннадієвич - чемпіон України з веслування академічного, майстер спорту України.
Бедарьов Роман Георгійович - чемпіон України з веслування академічного, майстер спорту України.
Заєць Валентин Сергійович - чемпіон України з веслування академічного, майстер спорту України.
Ліпай Данило Денисович - чемпіон України з веслування на байдарках і каное. Кандидат в майстри спорту України.
Лєпендін Владислав Євгенович - чемпіон України з веслування на байдарках і каное, кандидат в майстри спорту України.
Прудкий Михайло Владиславович - чемпіон України з веслування на байдарках і каное, кандидат в майстри спорту України.
Вербецький Антон Анатолійович - чемпіон України з веслування на байдарках і каное, кандидат в майстри спорту України.
Мороховець Михайло Олександрович - чемпіон України з кікбоксінгу.
Нікітенко Нікіта Андрійович - чемпіон України серед юніорів з кіокушинкай карате.
Уманець Кіра Андріївна - чемпіонка України з карате WKC серед дівчат.
Заболотний Владислав Олександрович - чемпіон України серед дорослих з кіокушинкайкан карате.
Рахнянський Олександр Миколайович - чемпіон України серед юніорів з кіокушинкайкан карате.
Хобот Ігор Олегович - чемпіон України серед юніорів з кіокушинкайкан карате.
Махрова Дар’я Петрівна - срібна призерка чемпіонату України з боксу серед жінок, юніорок та дівчат Дерев’янко Микола Олександрович - срібний призер чемпіонату України з кікбоксінгу.
Головченко Іван Русланович - срібний призер чемпіонату України серед юніорів з кіокушинкай карате.
Муленко Катерина Ігорівна - срібний призер чемпіонату України серед юніорів з кіокушинкай карате
Сидоренко Діана Андріївна - срібна призерка чемпіонату України серед дівчат з кіокушинкайкан карате
Мазуренко Давид Миколайович - срібний призер чемпіонату України серед юніорів з кіокушинкайкан карате.
Зіньковский Ілля Янович - бронзовий призер чемпіонату України з боксу. Майстер спорту України.
Дашкевич Світлана Дмитрівна - бронзова призерка чемпіонату України з веслування академічного, кандидат в майстри спорту України.
Почтовик Кирило Олександрович - бронзовий призер чемпіонату України U20 з боротьби греко-римської.
Резніченко Богдан Вадимович - бронзовий призер чемпіонату України з боротьби греко-римської.
Слівченко Владислава Вікторівна - бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів з кіокушинкай карате.
Правда Артем Владиславович - бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів з кіокушинкай карате.
Суворов Єгор Костянтинович - бронзовий призер чемпіонату України з карате WKC серед хлопців.
Гаврилюк Єлизавета Сергіївна - бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат з кіокушинкайкан карате.
Базаленко Сергій Сергійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Вінський Владислав Євгенович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу
Гейштов Олег Віталійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу
Гензьора Ян Дмитрович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Жемір Максим Віталійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Колесник Максим Андрійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Малявський Назірій Петрович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Мошенчич Артем Андрійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Тедоровський Іван Андрійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Тонконог Максим Володимирович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Хоцевич Григорій Юрійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Шаповал Андрій Денисович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Шаруда Олександ Юрійович - бронзовий призер чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу.
Безменко Андрій Григорович - тренер-викладач з боксу.
Бондаренко Валерій Васильович - тренер-викладач з веслування академічного.
Ляльчук Наталія Віталіївна - тренер-викладач з веслування академічного.
Коряк Олександр Віталїйович - тренер-викладач з веслування на байдарках і каное.
Джига Володимир Васильович - тренер-викладач з веслування на байдарках і каное, заслужений тренер спорту України.
Ширгер Федір Францевич - тренер-викладач з кікбоксінгу.
Ширгер Роман Федорович - тренер-викладач з кікбоксінгу.
Крамаренко Віктор Іванович - тренер-викладач боротьби греко-римської.
Гвалія Ніяз Важаєвич - тренер-викладач боротьби греко-римської.
Рублевська Наталія Миколаївна - тренер-викладач з волейболу.
Рублевський Борис Борисович - тренер-викладач з волейболу.
Заблуда Максим Анатолійович - тренер з кіокушинкай карате СК «Русичі».
Сорокін Андрій Іванович - тренер спортивного клубу з карате «Ірина».
Звіздун Іван Степанович - тренер спортивного клубу «Сентокі» з кіокушинкайкан карате.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...