• Главная
  • Монтаж електрики в будинку з цегли. Лайфхакі
Новости компаний
16:51, 14 декабря 2021 г.

Монтаж електрики в будинку з цегли. Лайфхакі

Новости компаний

Цегла використовується у будівельній сфері не одне століття, так як має гарні експлуатаційні характеристики: міцність, довговічність, негорючість та безпечність. Заміські будинки та елітні котеджі найчастіше зводять з неї. Електромонтаж у таких будинках виконується лише двома способами: зовнішнім та прихованим.

Зовнішнє проведення електрики у цегляному будинку.

Монтаж електричної проводки зовнішнім способом здійснюють на ділянці з чистовою кладкою, при цьому штроби не роблять. Тому що, це порушить естетичне оздоблення поверхні, яка не покривається штукатуркою. Зазвичай використовують проводку ретро.

Для монтажу рекомендовано використовувати ізолятори-ролики, розподільчі коробки. Дроти гармонічно виглядають на голій цеглі, створюючи певну атмосферу. Потрібно провести обробку цоколя. Додаткові підкладки не встановлюють, а для монтажу проводки використовують проводи, які знаходяться у кожуху з негорючого матеріалу. Якщо вам потрібно зробити якісний електромонтаж любої складності переходьте на сайт uslugi-elektrika.kiev.ua, де ви зможете замовити послуги досвідченого електрика.

Прихований електромонтаж у будинку з цегли

Проводка монтується на чорновій поверхні стін, які згодом штукатурять. Дроти укладаються безпосередньо у металеву трубку або гофру. Перший варіант надійніший, так як він допомагає уникнути пошкодження дроту гризунами. Також гофра допомагає замінити проводку не пошкоджуючи стіни. Розподільчі короби встановлюють так, щоб до них можливо було добратися через ревізійний люк.

Прихований електромонтаж виглядить акуратно, та непомітно у інтер'єрі. Щоб не виникло труднощів у майбутньому, треба добре продумати про положення електричних точок. Бо якщо потім ви захочете все змінити, наприклад, добавити нову розетку чи повісити додаткову люстру, то прийдеться розкривати стіни або підлогу, де пролягає кабель. Це в рази зробить ремонт дорожчим.

Лайфаки по електромонтажу

Сьогодні є багато різних лайфаків по монтажу електричної проводки, наприклад:

  • Для зручності визначення шляху при штробленні поверхні, треба пригвинтити до стіни рівну дошку. Впродовж неї зробіть канал фрезером, а щоб не було багато пилу, включіть пилосос та збирайте ним частки, які відлітають від стіни.
  • Для розмітки схеми електричної проводки використовуйте лазерний пристрій. Це прискорить процес роботи та допоможе точно розподілити розмітки для майбутніх дротів.
  • Перед тим, як монтувати проводку зробіть шаблон її розміщення. Це прискорить процес монтажу.
  • Купуйте лише якісний інструмент та матеріал. Хай він трохи буде дорожчим, але у процесі монтажу не виникнуть проблем.
  • У процесі монтажу електричної проводки використовуйте робочий одяг, спеціальні маски, взуття та рукавички. Це збереже ваше здоров’я. Маски захистять від пилу в процесі штроблення поверхні, а рукавички та взуття від удару струмом.
  • Якщо вам потрібно зробити штробління, щоб прокласти у стіні кабель, а необхідного інструменту немає,то візьміть болгарку. На інструмент встановіть металічний диск та з алмазним напиленням по діаметру обладнання. Диск, який використовується буде знаходитися між двома робочими дисками, товщина яких вирішить ширину штроби. Затисніть у болгарці два диска, а між ними встановіть прокладочний диск. Почніть процес роботи. Прохід для кабелю не потрібно буде вибивати перфоратором. Для роботи болгарка повинна мати максимальну потужність. В такий канал кабель укладається ребром.

Головне ніколи не робіть електромонтаж самостійно, не маючи певного досвіду. Це може привести до нещасних випадків, проблем з напругою та короткому замиканню. Якщо вам потрібен майстер, зверніться до нашої компанії. Наші фахівці зроблять роботу якісно та швидко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...