• Главная
  • Жовтий рівень епіднебезпеки: які обмеження застосовуються до невакцинованих
10:36, 7 декабря 2021 г.

Жовтий рівень епіднебезпеки: які обмеження застосовуються до невакцинованих

Жовтий рівень епіднебезпеки: які обмеження застосовуються до невакцинованих

До 31 грудня 2021 року в Україні діє карантин. А вже з 7 грудня Дніпропетровська область разом з ще 7 областями та Києвом виходять з «червоної» зони карантину.

У межах жовтого рівня заборонено (зміни внесені з 6 грудня):

Відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників; Робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу; Проведення масових заходів; Робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури; Робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки); Робота спортзалів, басейнів; Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, санаторних і соціальних закладів); Міжобласні та міжнародні перевезення.

Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів:

«жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тобто для роботи та відвідування закладів на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану лікарем, який проводив щеплення.

Термін дії “жовтого” сертифікату – 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів. Нагадаємо, що мінімально можливі інтервали для доз вакцин: Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день, Moderna – 28 днів, CoronaVac/Sinovac Biotech - 14 днів, Oxford/AstraZeneca – 28 днів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...