![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:35, 30 листопада 2021 р.
В громади Новомосковського району приїдуть з гастролями артисти обласного театру опери та балету
![В громади Новомосковського району приїдуть з гастролями артисти об... В громади Новомосковського району приїдуть з гастролями артисти обласного театру опери та балету](/dist-assets/images/cap.jpg)
У грудні артисти Дніпропетровського академічного театру опери та балету вирушать на гастролі громадами області, зокрема зівітають і на Новомосковщину. Для місцевих мешканців зіграють музичну виставу «Красуня та чудовисько».
Про це повідомили в облдержадміністрації.
«У грудні стартує «вояж» артистів оперного театру усією Дніпропетровщиною. Зустрічатимуться з глядачами у сільських клубах та будинках культури. До зимових свят покажуть казкову музичну виставу «Красуня та чудовисько», – розповіла начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина.
Гастролі триватимуть із 1 по 23 грудня. Вистави проходитимуть з дотриманням карантинних вимог, додала Наталія Першина.
Першими зустрінуть артистів мешканці Раївки, Новоолександрівки та Вільного Синельниківського району. Далі на черзі – села та селища Дніпровського, Новомосковського, Кам’янського, Павлоградського, Нікопольського й Новомосковського районів.
Графік виїзних заходів – тут.
Читайте також: Телеканал D1 створив сюжет про тренера секції з академічного веслування Новомосковська Наталію Ляльчук: ВІДЕО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...