Новини компаній
16:36, 21 жовтня 2021 р.

Переваги деревних пелет

Новини компаній

Чим опалювати будинок, якщо немає газу? Прекрасною альтернативою є деревні пелети. Це гранули, які виготовляються з відходів деревообробки методом пресування. Таке паливо вирізняється широким спектром застосування: приватні будинки, комерційні об'єкти, навчальні заклади. Пелети є джерелом енергії майбутнього. З кожним роком їхня популярність зростає.

У чому полягають переваги біопалива?

Деревні гранули за ключовими характеристиками не поступаються конкурентам. Однією з переваг палива є доступність. Пелети у Києві продаються за низькою ціною та з доставкою. Можна придбати гранули у необхідній кількості та під час опалювального сезону використовувати за призначенням.

Прийнятна вартість – не єдина перевага. Ще потрібно розповісти про енергоефективність, екологічну чистоту та по інші властивості.

Висока теплотворна здатність

Це головний показник, під яким мається на увазі кількість тепла, що виділяється. Деревні пелети відрізняються високою енергоефективністю. Теплота згоряння гранул становить 4500 ккал/кг. Такий показник можна порівняти з кам'яним вугіллям.

Екологічна чистота

Деревні пелети виготовляються з натуральних матеріалів. Вони не містять хімічні домішки. У процесі виробництва подрібнена маса стискується у гранули без застосування спеціального клею. Цю функцію виконує лігнін. За допомогою такої речовини частки надійно склеюються між собою. На завершальному етапі виготовляються щільні гранули циліндричної форми. При їх спалюванні у довкілля не виділяються речовини, небезпечні для здоров'я.

Автоматична подача

Для опалення за допомогою біопалива призначаються спеціальні котли. Їхня особливість – наявність бункера, в який у великій кількості засипаються гранули. Деревні пелети витрачаються при необхідності. Розмір бункера обирається, залежно від площі опалюваних приміщень. Система подачі гранул працює відповідно до заданих налаштувань.

Пожежна безпека

Відсутність ризиків самозаймання – важлива перевага біопалива, яку споживачі гідно оцінюють. Можна опалювати приміщення, не переймаючись наслідками. Гранули зберігаються у спеціальному місці протягом тривалого періоду.

Зручність транспортування

Можна замовити доставку пелет без особливих проблем. Гранули розфасовуються у великі мішки. Продукцію можна перевозити на будь-які відстані.

Які пелети представлені на ринку?

Деревні пелети класифікуються за видом сировини, що використовується у виробництві. У продажу представлені два види гранул циліндричної форми:

  • дубові – біопаливо, що отримують з деревних відходів. Вологість дубових гранул становить 8%, а зольність коливається в діапазоні 0,48-0,71%. Пелети з натуральної сировини мають хорошу теплотворну здатність, моментально розгоряються, не вбирають вологу. Це якісне паливо, в якому не містяться шкідливі речовини;
  • соснові – гранули, що виготовляються з подрібненої та пресованої тирси. Вологість пелет становить 10%, а зольність - лише 1%. Соснові гранули горять досить довго і виділяють багато теплової енергії. Пелети легко розпалюються, зберігаються на складі довгий час. Це чудовий варіант для опалення будинків.

Дубові та соснові пелети – екологічно чисте паливо, практично позбавлене недоліків. Під час використання деревних пелет та спеціальних котлів автоматизується процес опалення. Не потрібно регулярно підкидати гранули та стежити, щоб горіння не припинялося. Достатньо наповнити бункер пелетами, запустити котел та обрати програму. Надалі резервуар заповнюється за необхідності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пелети #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...