• Головна
  • Мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій, – «УДАР Віталія Кличка» озвучив необхідні кроки у зв’язку із загрозою наступу Росії
15:00, 23 листопада 2021 р.

Мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій, – «УДАР Віталія Кличка» озвучив необхідні кроки у зв’язку із загрозою наступу Росії

Мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій, – «УДАР Віталія Кличка» озвучив необхідні кроки у зв’язку із загрозою наступу Росії

Вже три тижні весь світ спостерігає доволі дивну картину. Спираючись на дані космічної розвідки, США та інші партнери України на Заході попереджають про реальну можливість нового широкомасштабного наступу Росії на нашу державу.

Вище керівництво України спочатку взагалі не «бачило» ознак підготовки ворога до нового акту агресії. А тепер намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за таким сценарієм.

● Більше того, тих, хто закликає до особливої пильності, звинувачують у поширенні панічних настроїв.

● Так, ЗСУ сьогодні набагато сильніші, ніж були в 2014 році, набагато краще технічно оснащені. Ми пишаємось героїзмом та бойовим вишкілом наших вояків. Втім, ми не можемо допустити, щоби вони і вся країна заплатили дорогою ціною за самозаспокоєність та шапкозакидницькі настрої вищого керівництва держави. Для того, щоби зірвати плани агресора, потрібна мобілізація всіх ресурсів на потреби оборони. Потрібна також чесна розмова із суспільством щодо серйозності викликів, з якими стикається Україна в безпековій сфері, включно з енергетикою. Нарешті, потрібен чіткий план дій на випадок екстремальної ситуації, скоординований з нашими союзниками та партнерами.

● В «УДАРі Віталія Кличка» закликають наших міжнародних партнерів вжити адекватних заходів у протидії деструктивним діям російського агресора.

● Цілісна західна підтримка в цьому контексті є вкрай необхідною.

● Дякуємо британцям і американцям за швидку політичну реакцію.

● Ми вітаємо ідею про військову навчальну місію ЄС, про яку говорив Міністр закордонних справ Швеції. Нам необхідно піднімати це питання і з іншими нашими союзниками.

● Українська влада має негайно закликати наших міжнародних партнерів до проведення на території України багатоцільових військових навчань.

● Експерти УДАР виступають з ідеєю, щоб спільні військові навчання НАТО, а відтак – присутність військ країн НАТО на території України, були перманентними. Це стане важливим фактором гарантування безпеки в Україні та відверне «гарячі голови» в Кремлі Центральна влада має в координації з місцевою владою ініціювати проведення регулярних зборів та навчання підрозділів територіальної оборони та посилювати їхню взаємодію з підрозділами Збройних сил України.

● Демонстрування Україною рішучості та здатності захистити свої території – це найголовніший фактор у стримуванні збройної агресії Росії.

● Вкотре ворог випробовує Україну на міцність. Ми не маємо права схибити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...