• Головна
  • Боротьба із COVID, підтримка медичних закладів, ремонти доріг та завершення реконструкцій: в області формують бюджет
10:45, 22 листопада 2021 р.

Боротьба із COVID, підтримка медичних закладів, ремонти доріг та завершення реконструкцій: в області формують бюджет

Боротьба із COVID, підтримка медичних закладів, ремонти доріг та завершення реконструкцій: в області формують бюджет

Бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради проголосувала за важливі фінансові спрямування.

Про це повідомили на сайті Дніпропетровської обласної ради.

Рішенням депутатів було збільшено видатки обласним госпітальним базам на реконструкцію мережі медичного киснепостачання – 40 769 800 грн. А саме таким лікарням: Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни, Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова, Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги та Криворізький протитуберкульозний диспансер. 59 934 200 грн виділено з обласного бюджету громадам на забезпечення централізованою подачею кисню ліжок у місцевих лікарнях, де отримують стаціонарну медичну допомогу пацієнти з COVID-19.

5 835 300 грн – додаткові кошти з державного бюджету на підтримку трьох медзакладів області: Дніпропетровська обласна станція переливання крові, Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи, Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги. У межах обласного бюджету збільшено видатки Дніпропетровському обласному центру кардіології та кардіохірургії 2 500 000 грн підуть на проведення поточного ремонту.

Також громади спрямували кошти до обласного бюджету у розмірі 15 440 700 на: будівництво будинку культури Новоолександрівської сільської територіальної громади, будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в смт. Слобожанське та забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у громадах.

- Більше 100 000 000 з державного бюджету спрямують на департамент ЖКХ обласної адміністрації на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

- По капітальному будівництву в області перерозподілено видатки на продовження та завершення будівництва тих об’єктів, які можливо ввести у цьому році в експлуатацію, а також на виготовлення та коригування ПКД

– майже 38 000 000 грн. 11,7 млн з державного бюджету спрямовано для отримання житла ВПО та учасникам АТО/ООС:

⁃ Дніпровська міська громада — 6,9 млн грн; ⁃ Нікопольська міська громада — 2,8 грн; ⁃ Павлоградський міська громада — 1,5 грн.

Читайте також: У Новомосковську намагалися незаконно облаштувати приватні паркомісця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...