• Головна
  • Художниця з Новомосковська Поліна Тертишнікова взяла участь у встановленні світового рекорду
15:28, 15 листопада 2021 р.

Художниця з Новомосковська Поліна Тертишнікова взяла участь у встановленні світового рекорду

Художниця з Новомосковська Поліна Тертишнікова взяла участь у встановленні світового рекорду

Художниця з Новомосковська Поліна Тертишнікова взяла участь у встановленні світового рекорду в рамках INSHE ART — "Міжнародний Проект Міжнародного благодійного фонду «INSHE ART УКРАЇНА 2021":

- INSHE ART — Міжнародний Проект «INSHE ART УКРАЇНА 2021». Світовий Рекорд встановлено та зареєстровано у Міжнародному Реєстрі Рекордів. Диплом № AS № 07/08 – 1771/092.

- ТЕРТИШНІКОВА ПОЛІНА ВІКТОРІВНА, 1959 р.н.. ХУДОЖНИК-ЖИВОПИСЕЦЬ. Переможець Міжнародних та Всеукраїнських Конкурсів та АРТ Фестивалів. Україна, м. Новомосковськ.

Майстриня живопису розповіла журналісту сайту про INSHE ART та про свою участь у ньому:

«… Проект не обмежується лише живописом. Його сподвижники працюють і з діячами та початківцями інших сфер мистецтва. ...Світовий рекорд полягав у тому, що 100 художників з різних куточків світу, отримавши тему, завдання, підготували й надіслали свої роботи. Виставка у моєму випадку відкривалася саме у Києві, а, взагалі то, це пересувні виставки і представити їх очам глядачів можуть у будь-якому куточку країни, світу, у будь-якому закладі. За умовами, потрібно було надіслати картину розміром 1м х 1м. … Приймають на конкурс абсолютно усі надіслані роботи від заявників. Це можуть бути зовсім простенькі малюнки початківців, а можуть бути полотна вже відомих авторів. Проект має принцип: художнє самовираження будь-якої людини за допомогою фарб однаково цінне. Робота (художній твір) дає можливість розгледіти й полегшити душу людині, почути її проблеми, прагнення, печалі, мрії та таке інше. Тому, для організаторів проекту мають цінність усі учасники. INSHE ART, це не лише виставки. Проект, як я вже сказала – різноплановий. Художники-початківці (і не тільки) мають змогу, наприклад отримати безкоштовні майстер-класи, уроки. Допомагають та дбають тут також і про людей з особливими потребами.

«Художники сучасності, професіонали і любителі, галеристи, арт-дилери, колекціонери, поціновувачі сучасного мистецтва – один у полі не воїн. Об’єднуємося! Незалежно від місця проживання, віку, статі, , національності, соціального стану, політичних поглядів і релігійних переконань, разом – ми сила! Спілкуватися з однодумцями, творити, просуватися до свого Олімпу, …маючи підтримку… легше!", - частина програми-девізу "INSHE ART".

Додамо, Президент та засновник МБФ «INSHE ZHITTIA» заслужений працівник культури України, Міжнародний АРТ-експерт, Головний редактор Міжнародного журналу «INSHE» Олена Балашова.

Ольга Кібарова

Художниця з Новомосковська Поліна Тертишнікова взяла участь у встановленні світового рекорду, фото-1
Художниця з Новомосковська Поліна Тертишнікова взяла участь у встановленні світового рекорду, фото-2

Читайте також: У Новомосковську потрібні голоси за проект “Доступність ПК «Металург» для людей з інвалідністю”: як підтримати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...