• Головна
  • На Новомосковщині найбільша кількість захворілих на COVID припадає на вікову категорію 50-59 років
10:38, 6 листопада 2021 р.

На Новомосковщині найбільша кількість захворілих на COVID припадає на вікову категорію 50-59 років

На Новомосковщині найбільша кількість захворілих на COVID припадає на вікову категорію 50-59 років

У місті Новомосковську та Новомосковському районі щодня реєструються нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на 5 листопада року за весь час спостереження зареєстровано понад 10 тисяч лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Інформацію про це сайту надали в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

Повідомляють також, що активне поширення коронавірусної хвороби відбувалося з вересня п.р. та сягало максимальних рівнів у жовтні п.р. Середня кількість випадків за добу по місту Новомосковську – 200, по Новомосковському району - 63. Найбільша кількість захворілих серед дорослого населення припадає на вікову категорію 50-59 років, а найбільша кількість летальних випадків зареєстрована серед осіб старше 60 років. Летальність серед захворілих мешканців міста Новомосковська склала 2%, серед захворілих мешканців Новомосковського району – 3,2%.

Серед медичних працівників зареєстровано 289 випадків COVID-19, з них 5 випадків зі смертельним наслідком.

Прогноз щодо подальшого розвитку епідемічної ситуації з коронавірусної хвороби несприятливий. На території Дніпропетровської області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Не слід нехтувати обмежувальними протиепідемічними та профілактичними заходами, використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички), дотримуватися соціальної дистанції.

Стримати пандемію COVID-19 допоможе вакцинація. Сьогодні вакцинація – це єдиний ефективний засіб подолання коронавірусної інфекції.

Стаціонарні ліжка у лікарнях міста Новомосковська заповнені. 92% госпіталізованих не мають щеплень від COVID-19. Ліків від коронавірусної хвороби не існує. Єдиним захистом від коронавірусної інфекції COVID-19 залишається вакцинація.

Щеплення сприяють створенню в організмі людини імунітету, що дозволяє знизити ризик зараження коронавірусом. Щеплення не дають 100% гарантії захисту від COVID-19. Іноді коронавірусна інфекція діагностується й у щеплених. Вакциновані люди, якщо хворіють, то легше переносять хворобу. Вакцинація спрямована на запобігання важкого перебігу коронавірусної інфекції та смертельних наслідків.

Станом на початок листопада п.р. щеплено 35,9% містян, але це недостатньо для подолання COVID-19.

Мета вакцинації – сформувати в суспільстві колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. Але для досягнення цієї мети необхідно імунізувати щонайменше 70% - 80% дорослого населення.

Вакцинація від COVID-19 триває. Медичні працівники проводять вакцинацію на базі закладів охорони здоров’я у кабінетах щеплень та пунктах щеплень. Нещодавновідкрився ще один пункт вакцинації у місті Новомосковську на Площі Героїв, 5. Крім того, працює мобільний пункт вакцінації біля Літака (по буднях) та на Центральному ринку ( у вихідні дні).

"Сьогодні кожен має можливість захистити себе від цієї небезпечноїхвороби, маєможливістьобрати для щеплення вакцину на свій вибір, а також обрати найближчий пункт щеплення. Сучасні вакцини проти COVID-19 не містять живих вірусів, здатних спричинити хворобу. Тому заразитися коронавірусом саме від вакцин неможливо. Захистить себе та своїх близьких – вакцинуйтеся від COVID-19! Пам’ятайте, щеплення рятують життя!", - керівник закладу Наталія Тараненко.

Інформацію для сайту підготувала лікар-епідеміолог лабораторії Лариса Львова.

Читайте також: Де можна вакцинуватися у Новомосковську: адреси

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...