• Головна
  • Життя людини – найвища цінність, – в «УДАРі Віталія Кличка» просять українців вакцинуватися
15:55, 3 листопада 2021 р.

Життя людини – найвища цінність, – в «УДАРі Віталія Кличка» просять українців вакцинуватися

Життя людини – найвища цінність, – в «УДАРі Віталія Кличка» просять українців вакцинуватися

За твердженням фахівців ВООЗ, що мінімум 70% вакцинація населення є тим порогом, який дає підставу виробити колективний імунітет та зупинити епідемію.

● Проте рівень вакцинації в Україні (18%) є більш як вдвічі нижчим за середній показник у світі (38%). Такі реалії є сумним результатом цілеспрямованої дезінформаційної кампанії, що проводиться державними засобами впливу Росії (ТБ канали, радіо, преса, соцмережі) та агентами впливу в Україні (церква МП, лідери громадської думки, лікарі).

● Українці не винні, що стали жертвами пропаганди та маніпуляції. Низький рівень вакцинації – це результат недовіри українців до влади, яка протягом 30 років не бачила в громадянах людей. За роки незалежності владі не вдалося подолати головний пострадянський стереотип недовіри до влади. Українцям вдалося частково подолати страх до влади, але довіра лишилася на низькому рівні.

● Це ставлення до влади екстраполюється на медичну систему. Так, за дослідженнями Wellcome Global Monitor, 79% людей у світі погоджуються з твердженням, що вакцини безпечні. В Україні цей показник значно нижчий – лише 29%.

● «УДАР Віталія Кличка» запропонувала антикризовий план протидії епідемії коронавірусу в Україні, де серед 12 кроків ефективна кампанія вакцинації є вирішальним фактором у боротьбі із хворобою.

● Експерти «УДАР Віталія Кличка» переконані, що саме позитивне стимулювання до вакцинації, система преференцій для вакцинованих громадян має стати основою ефективної кампанії у подоланні епідемії.

● «УДАР Віталія Кличка» просить українців вакцинуватися. Кожен свідомий українець має без злості та нетерпимості просити рідних і близьких вакцинуватися.

● Разом з тим, ефективна позитивна кампанія з вакцинації в Україні може стати для влади важливим кроком на початку шляху у встановленні довіри громадян до влади.

● Довіра громадян до влади – це важливий фактор у побудові розвиненої сильної держави. Без довіри громадян до влади держава не може адекватно реагувати на глобальні та внутрішні виклики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...