
15:34, 31 жовтня 2021 р.
Під час осіннього призову на строкову службу відправилися 527 хлопців з Дніпропетровщини

З 1 жовтня до армії відправилися 527 мешканців Дніпропетровщини. Осінній призов триватиме до 31 грудня. Про це повідомили в облдержадміністрації.
«До армії призивають хлопців 18-27 років. Строк служби для тих, хто має вищу освіту, рік. Для решти – півтора. До ООС новобранців не відправлятимуть», – зазначила начальниця управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА Ірина Федорчук.
За планом, під час осіннього призову на службу відправлять 1300 мешканців Дніпропетровщини. Вони поповнять ряди Збройних Сил України, Національної гвардії, Держприкордонслужби і Державної спеціальної служби транспорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
Вчора
13:50
4 травня
ТОП новини
live comments feed...