• Главная
  • У Піщанці демонтують самовільно встановлений торгівельний павільйон
11:14, 24 октября

У Піщанці демонтують самовільно встановлений торгівельний павільйон

У Піщанці демонтують самовільно встановлений торгівельний павільйон

У Піщанці Новомосковського району демонтують самовільно встановлений торгівельний павільйон, що розташований поблизу магазину «ВЕЛИКЕ ПУЗО» за адресою вул. Центральна, 57а.

Відповідне рішення виконкому громади оприлюднили на сайті установи.

Прийняли його з метою упорядкування, відновлення, належного утримання, раціонального та законного використання територій об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності Піщанської об’єднаної територіальної громади, для подальшого попередження випадків незаконного встановлення тимчасових споруд, малих архітектурних форм та інших об’єктів.

Власнику самовільно встановленої тимчасової споруди, зазначеної в п.1 даного рішення, в термін 10-ти робочих днів, з моменту прийняття рішення, провести її демонтаж за власний рахунок.

В разі не виконання цього рішення власником тимчасової споруди, господарчій групі Піщанської сільської ради вжити необхідних заходів для примусового демонтажу тимчасової споруди, з подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж її власником та забезпечити відповідальне зберігання матеріалів, що залишилися після проведеного демонтажу та звільнення земельної ділянки, зайнятої без правових підстав.

Читайте також: У Новомосковську поліція та санітарні лікарі проводять перевірки на дотриманя карантину

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...