• Главная
  • У стаціонарі та реанімації Новомосковська майже не залишилося місць для COVID-них хворих
13:42, 9 октября

У стаціонарі та реанімації Новомосковська майже не залишилося місць для COVID-них хворих

У стаціонарі та реанімації Новомосковська майже не залишилося місць для COVID-них хворих

У стаціонарі та реанімації Новомосковська майже не залишилося місць для COVID-них хворих.

Станом на 6 жовтня З 210 ліжкомісць стаціонару і реанімації центральної Новомосковської лікарні зайнято 199. Слід зазначити, що протягом останніх 3-х днів у місті захворіли на коронавірус ще більше сотні людей.

Кількість хворих стрімко зросла буквально за останні півтора місяці. Динаміка поширення і зараження Ковід-19 удвічі інтенсивніша, ніж у цей же період минулого року.

Саме тому заступник міського голови Новомосковська Сергій Адамян за присутності виконуючого обов’язки генерального директора КНП «Новомосковська центральна міська лікарня» Віктора Вишневського та головного лікаря КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леоніда Гінкоти провів у ПК «Металург» 6 жовтня відкриту конференцію.

З присутніх – лікарі, педагоги, працівники міської ради та усі охочі городяни. Кожен прийшов, аби отримати відповіді на хвилюючі питання.

«Знаємо, що пандемія набирає оберти досить швидкими темпами. Ситуація під контролем першого заступника голови облдержадміністрації – Володимира Орлова та в. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторії Кулик. Вони щоденно надають усю необхідну допомогу. Наразі стаціонар і реанімація ковідного відділення міської центральної лікарні Новомосковська забезпечені всім необхідним», – запевнив заступник міського голови Новомосковська Сергій Адамян.

Лікарі та представники влади закликають мешканців більш свідомо та відповідально поставитись до власної безпеки та здоров’я оточуючих. Виконувач обов’язків генерального директора КНП «Новомосковська центральна міська лікарня» Віктор Вишневський запевнив: наразі у відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебуває 60 відсотків пацієнтів ковідного стаціонару. Особливість нового штаму коронавірусу – висока контагіозність, а значить, його стрімке поширення серед людей. За короткий період сезонного спалаху госпітальна база центральної лікарні завантажилась на 90 відсотків. І попри те, кількість вакцинованих у місті становить усього 25 відсотків.

«До 25 відсотків у нас щепленого населення. Це дуже мало. 80-90 відсотків необхідно для того, щоб почав працювати колективний імунітет. У розвинених країнах вакциновано більше 70 відсотків населення. Там хворіють лише не щеплені. Тим часом у нас, через низьку вакцинацію, дуже зростає смертність», – наголосив головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота.

Лікарі вчергове підкреслюють: у щеплених людей ризик захворіти нижчий, а ускладнення або летальні випадки зводяться до мінімуму! Надалі медики та представники влади планують регулярно звітувати про ситуацію з Ковід-19 та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу в онлайн-режимі.

У стаціонарі та реанімації Новомосковська майже не залишилося місць для COVID-них хворих, фото-1
У стаціонарі та реанімації Новомосковська майже не залишилося місць для COVID-них хворих, фото-2

Читайте також: 120 випадків за добу: на Новомосковщині лютує коронавірус

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...