• Головна
  • YASNO нагадує: з 1 жовтня для мешканців Дніпропетровщини почне діяти новий тариф на електроенергію
13:33, 2 жовтня 2021 р.

YASNO нагадує: з 1 жовтня для мешканців Дніпропетровщини почне діяти новий тариф на електроенергію

YASNO нагадує: з 1 жовтня для мешканців Дніпропетровщини почне діяти новий тариф на електроенергію

YASNO нагадує: з 1 жовтня для мешканців Дніпропетровщини почне діяти знижений тариф на електроенергію.

Кабінет Міністрів України Постановою №859 від 11 серпня 2021 року встановив для всіх жителів України нові ціни на електроенергію, які діятимуть з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року включно. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») нагадує жителям Дніпропетровщини, які домогосподарства зможуть сплачувати за зниженим тарифом.

З 1 жовтня поточного року для населення встановлюються нові тарифи на електроенергію в залежності від місячного споживання. Для індивідуальних споживачів діятимуть наступні тарифи:

·при споживанні електроенергії до 250 кВт∙год на місяць включно ціна становить 1,44 грн/кВт∙год з ПДВ. Тобто за такого споживання кожна кіловат∙година дешевшає на 24 копійки (у порівнянні з діючою на сьогодні ціною);

·при споживанні понад 250 кВт∙год на місяць застосовується ціна 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ на весь спожитий обсяг енергоносія, включаючи перші 250 кВт∙год.  Отже, за такого споживання тариф на електроенергію не зміниться.

Окремий тариф встановлено для колективних побутових споживачів та гуртожитків:

·1,68 грн/кВт∙год з ПДВ незалежно від обсягів споживання. Цей тариф теж не зазнав змін.

Також без змін залишаються тарифні коефіцієнти для багатозонних приладів обліку. І власники двозонних лічильників продовжуватимуть сплачувати вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00.

«Сучасні технологічні рішення і корисні побутові звички допоможуть кожній родині оптимізувати енерговитрати і щомісяця заощаджувати кошти. Так, встановлення нашого енергоефективного набору з двозонним лічильником і перенесення роботи найбільш енергоємних приладів на нічний час дозволять зменшити витрати на електроенергію до 50%. А для коректного відображення в місячних рахунках фактично спожитих обсягів слід своєчасно передавати показання лічильників», - зазначив директор YASNOв Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб сплачувати за фактично спожиті кіловат∙години за встановленими КМУ тарифами YASNO вкотре нагадує приватним клієнтам у Дніпропетровській області про необхідність фіксувати і передавати показання лічильників, починаючи за два дні до кінця кожного місяця і до 2 числа включно наступного місяця. Передати показання можна за допомогою зручних дистанційних сервісів постачальника: в Особистому кабінеті, на сторінці швидкої передачі показань, через Viber-бот YASNO-online. Також показання електролічильника можна направляти своєму оператору системи розподілу

Довідка: YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергіїскладений аналітичним центром DiXiGroup в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...