• Главная
  • В Орлівщині Новомосковського району в незаконному користуванні перебувало 21 га землі
13:48, 23 сентября

В Орлівщині Новомосковського району в незаконному користуванні перебувало 21 га землі

В Орлівщині Новомосковського району в незаконному користуванні перебувало 21 га землі

В Орлівщині Новомосковського району за втручання прокуратури земельну ділянку вартістю майже 36 млн грн витребувано з незаконного користування.

Про це повідомили в прес-службі Прокуратури Дніпропетровської області.

Так, Господарським судом області задоволено позовну заяву Новомосковської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до суб’єкта господарювання про скасування державної реєстрації права оренди та витребування земельної ділянки вартістю 35,9 млн грн.

У 2020 році у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за суб’єктом господарювання зареєстровано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 21 га, розташованої на території Орлівщинської селищної ради Новомосковського району.

Прокуратурою встановлено, що вказана земельна ділянка надана у користування незаконно, адже державний реєстратор зареєстрував право оренди за відсутності наказу її власника про відведення та передачу в оренду свого майна іншим особам.

Наразі судовим рішенням державну реєстрацію права оренди земельної ділянки скасовано та витребувано її з незаконного володіння та користування суб’єкта господарювання.

Читайте також: У Новомосковському районі за втручання прокуратури державі повернуто земельні ділянки загальною площею 349 га

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...