• Головна
  • У Новомосковську Центр народної творчості приєднають до міського Клубу культури
17:31, 20 вересня 2021 р.

У Новомосковську Центр народної творчості приєднають до міського Клубу культури

У Новомосковську Центр народної творчості приєднають до міського Клубу культури

У Новомосковську Центр народної творчості приєднають до міського Клубу культури.

За відповідне рішення проголосували депутати на минулому сесійному засіданні 10 вересня.

Згідно затвердженого документу необхідно:

- Провести реорганізацію закладів культури шляхом приєднання Новомосковського центру народної творчості до Новомосковського клубу культури.

- Припинити юридичну особу Новомосковський центр народної творчості (ідентифікаційний код юридичної особи 38106629), у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до юридичної особи Новомосковський клуб культури (ідентифікаційний код юридичної особи 36699621). Новомосковський клуб культури вважати правонаступником всіх майнових прав та обов’язків Новомосковського центру народної творчості.

- Створити комісію з реорганізації шляхом приєднання Новомосковського центру народної творчості до Новомосковського клубу культури (код ЄДРПОУ 36699621) для здійснення дій щодо припинення юридичної особи Новомосковський центр народної творчості (додаток 1).

- Уповноважити голову комісії з реорганізації здійснити всі необхідні дії щодо внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи Новомосковський центр народної творчості відповідно до чинного законодавства. Комісії (пункт 4 цього рішення) здійснити комплекс заходів, пов’язаних з припиненням (реорганізацією) юридичної особи, у порядку та на умовах, визначених законодавством України.

Читайте також: В рамках святкування Дня міста у Новомосковську виступить славетний військовий оркестр

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...