• Боксер з Новомосковська виборов перемогу на молодіжному турнірі
13:36, 20 вересня 2021 р.

Боксер з Новомосковська виборов перемогу на молодіжному турнірі

Боксер з Новомосковська Ілля Зіньковський здобув першість на молодіжному всеукраїнському майстерському турнірі пам"яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка.

Фінал щорічних традиційних змагань пройшов 18 вересня в Запоріжжі. Цього року їх присвятили також Дню визволення Запоріжжя від нацистських загарбників.

Загалом, взяли участь в турнірі юні спортсмени з декількох областей України.

Виборов перемогу новомосковець, неодноразовий призер міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань в категорії +92.

Тренують хлопця Заслужені тренери України Євген Бабенко - Дніпровське вище училище фізкультури і спорту та Андрій Безменко - Новомосковська ДЮСШа.