• Байдарки і каное: Дмитро Даниленко з Новомосковська став Чемпіоном світу в складі четвірки - відео
10:55, 19 вересня 2021 р.

Дмитро Даниленко з Новомосковська став Чемпіоном світу з веслування на байдарках і каное в складі четвірки (18 вересня) . Разом з ним нагороду здобули Олег Кухарик, Ігор Трунов, Іван Семикін.

Проходили змагання у столиці Данії Копенгагені.

Федерація каное України:

"Збірна Україна феєрить на чемпіонаті світу! Четверта медаль і третя золота на цьому чемпіонаті! Це найкращий результат в історії виступів збірної на чемпіонатах світу! Байдарка-четвірка у складі Олега КУХАРИКА, Дмитра ДАНИЛЕНКА, Ігоря ТРУНОВА і Івана СЕМИКІНА перемогла на дистанції 500 м – 1.20,19. Українці на 0,4 секунди випередили бронзових призерів Олімпійських ігор – збірну Словаччини.Це перша медаль української чоловічої байдарки в олімпійському виді програми чемпіонату світу! Це 10-а золота медаль збірної України в історії виступів на чемпіонатах світу! Вітаємо спортсменів, старшого тренера збірної України Миколу КРЕМЕРА, який готував екіпаж, а також особистих тренерів!"

Нк Дюсш Новомосковск:

"Дмитро, ти наша гордість!!!! Ми пишаємося тобою!!! Чемпіони світу! Четверта медаль і третя золота на чемпіонаті Світу в Копенгагіні! Це найкращій результат в історії виступів збірної України на чемпіонатах світу!!!... Дуже емоційні фото та відео , наші тренери - Джига Володимир Васильович та Коряк Олександр Віталійович, це їх дитина, вони завжди поруч! Вони підтримують 24/7! Вони поряд по відеозвязку, вболівають та радіють кожній події у житті Дмитра!!! Це наші тренери, вони такі!!! Заради цього треба жити , творити спорт найкращим, прагнути вищого та перемагати!"

Міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік:

"Чудова новина! Щойно стало відомо, що на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який сьогодні стартував у Копенгагені, наш Дмитро Даниленко у складі байдарки-четвірки став чемпіоном світу серед дорослих! Лише нещодавно ми вітали його з чемпіонством у змаганнях серед юнаків до 23 років, і ось - чергова вершина спортивного Олімпу взята! Вітаю Дмитра та його тренерів Володимира Васильовича Джигу і Олександра Віталійович Коряка! Це справжній подарунок усім городянам до Дня міста! Так тримати! Завтра у Дмитра не менш відповідальний день - завершальний день змагань і старт у складі байдарки-двійки. Швидкої води тобі, наш ЧЕМПІОНЕ! Вболіваємо всім містом!"

ВІДЕО

Фото з інтернету та сторінки Дмитра Даниленка у фейсбук

Ольга Кібарова

Байдарки і каное: Дмитро Даниленко з Новомосковська став Чемпіоном світу в складі четвірки - відео, фото-1