• Головна
  • У Новомосковській ЦМЛ зараз лікуються 16 пацієнтів з COVID-пневмонією
15:30, 7 вересня 2021 р.

У Новомосковській ЦМЛ зараз лікуються 16 пацієнтів з COVID-пневмонією

У Новомосковській ЦМЛ зараз лікуються 16 пацієнтів з COVID-пневмонією

У Новомосковській ЦМЛ зараз лікуються 16 пацієнтів з COVID-пневмонією.

Про це розповіли в закладі.

Загалом, станом на 6 вересня в міській лікарні проходять стаціонарне лікування 33 пацієнти з пневмонією.

Серед ковідних хворих на пневмонію - 90% інфіковані штамом "Дельта". І жоден з цих пацієнтів не був щепленим від хвороби.

За інформацією, Центральна міська лікарня Новомосковська готується до можливого погіршення ситуації з коронавірусом. Заклад продовжує залишатися в статусі госпітальної бази для прийому хворих з підозрою на коронавірусну хворобу. Тому з 210 наявних в лікарні стаціонарних ліжкомісць 120 відведені для прийому коронавірусних хворих (інформація головного лікаря ЦМЛ з медичної частини Лариси Романової).

На початку поточного року з міського бюджету були виділені кошти на закупівлю і монтаж системи централізованої подачі кисню до коронавірусних ліжок. Система вже уведена в експлуатацію - встановлено криогенну ємність для зберігання і роздачі зрідженого медичного кисню, яка укомплектована необхідної запірною і регулюючою арматурою та контрольно-вимірювальними приладами.

Від криогенної ємності облаштовано мережу кисневодів до кожного зі 120 ліжок, призначених для коронавірусних хворих, - в реанімаційному, терапевтичному та хірургічному корпусах лікарні. Таким чином мінімізується потреба в забезпеченні лікарні киснем у балонах.

"Попередні хвилі пандемії показали, що використання кисню часто є єдиним порятунком для тяжких хворих, у яких вірус спричиняє пневмонію, бо в багатьох випадках без забезпечення хворих киснем навіть найкраще й найдорожче лікування неефективне, а це може коштувати життя десяткам і сотням жителів. Своєчасне виділення міською владою коштів стало важливим управлінським рішенням, воно дало нам змогу підготуватися до можливої чергової хвилі захворювання", - зазначив в.о. головного лікаря ЦМЛ Віктор Вишневський.

Керівник лікарні також повідомив, що всі підрозділи закладу вже у повному обсязі забезпечені засобами захисту для медиків, медикаментами для пацієнтів, перелік яких визначений НСЗУ. Медперсонал вчасно й у повному обсязі отримує заробітну плату й доплати за роботу з коронавірусними хворими.

Наразі завершується період відпусток і місто прогнозовано пожинає плоди подорожей наших земляків як всередині країни, так і за кордон. Інфекціоністи говорять про високу заразливість нового штаму вірусу «Дельта», що в десятки разів перевищує раніше відомі штами.

У порівнянні з попередніми хвилями пандемії зараз вражаються люди значно молодшого віку.

В лікарні зазначають, що дітей з COVID-19 у місті не лікують – їх направляють до спеціалізованих закладів охорони здоров'я.

Читайте також: Ще 10 випадків COVID за добу: на Новомосковщині зростають показники захворюваності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...