• Головна
  • У Новомосковську почали розробку Стратегії розвитку міста на 2022-2028 роки
12:37, 4 вересня 2021 р.

У Новомосковську почали розробку Стратегії розвитку міста на 2022-2028 роки

У Новомосковську почали розробку Стратегії розвитку міста на 2022-2028 роки

Відповідно до розпорядження міського голови, у виконкомі створено робочу групу з розробки Стратегії розвитку територіальної громади.

Про це розповіли в прес-службі Новомосковської міської ради.

До неї увійшли фахівці виконавчих органів, депутати, представники громадських організацій. Крім того, створення Стратегії передбачає широке залучення мешканців міста до обговорення їх бачення проблем, що існують сьогодні в місті, та шляхів їх вирішення, подальшого розвитку Новомосковська.

Стратегія розвитку міста буде розроблена за консультаційної підтримки Дніпропетровського регіонального офісу Програми ULEAD.

На сьогодні законодавство не передбачає обов’язковість ухвалення стратегій розвитку для громад. Але Верховною Радою України ухвалено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» №5323 в першому читанні. Після ухвалення цього закону і набуття ним чинності кожна громада буде в обов’язковому порядку розробляти стратегію свого розвитку, усі видатки місцевих бюджетів будуть прив’язані до завдань і цілей стратегії, підтримка громад з Державного фонду регіонального розвитку буде надаватися лиши на ті проєкти, що відповідатимуть місцевій стратегії.

Як зазначив міський голова Сергій Рєзнік: «Стратегія – це головні вектори, за якими буде розвиватися місто: стимули для економіки, інфраструктури, освіти, медицини, стимули для залучення інвестицій. Саме стратегія дає сталість громаді у її розвитку, робить її зрозумілою як для мешканців, так і для інвесторів».

Перше, установче, засідання робочої групи відбудеться 06 вересня о 15.00 годині.

Читайте також: У Новомосковську триває реконструкція центрального стадіону

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...