• Главная
  • Штам COVID "дельта", який вже є на Новомосковщині, більш заразний та небезпечний, - міськрайонна лабораторія
17:27, 27 августа

Штам COVID "дельта", який вже є на Новомосковщині, більш заразний та небезпечний, - міськрайонна лабораторія

Штам COVID  "дельта", який вже є на Новомосковщині, більш заразний та небезпечний, - міськрайонна лабораторія

На Новомосковщині вже зареєстрували перші 4 випадки коронавірусної хвороби, які викликані «дельта»-варіантом коронавірусу.

Про це журналісту сайту повідомили в Новомосковській міськрайонній лабораторії.

За інформацією закладу, прогноз щодо подальшого розвитку епідемічної ситуації з коронавірусної хвороби несприятливий. Наближається чергова хвиля пандемії. Активно розповсюджуються нові мутовані штами коронавірусу, які відрізняються більшою заразністю, викликають тяжкі ускладнення не тільки у людей похилого віку, а також у молодих людей віком 30-40 років. Ліків від коронавірусної хвороби не існує.

Єдиним ефективним захистом від коронавірусної інфекції COVID-19 є вакцинація. Саме щеплення сприяють створенню в організмі людини імунітету, що дозволяє знизити ризик зараження коронавірусом.

Так, у місті Новомосковську та Новомосковському районі щодня реєструються нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на 27.08.2021 року за весь час спостереження зареєстровано 6853 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, у тому числі серед мешканців міста Новомосковська - 4777 лабораторно підтверджених випадків, серед мешканців Новомосковського району - 2076 випадки. Зареєстровано 232 летальних випадки, у т.ч. по місту Новомосковську – 141, по Новомосковському району - 91. Серед медичних працівників зареєстрован 231 випадок COVID-19, з них 4 випадки зі смертельним наслідком.

Щеплення не дають 100% гарантії захисту від COVID-19. Іноді коронавірусна інфекція діагностується й у щеплених. Але вірогідність інфікування за даними науковців складає 0,65%.

Вакциновані люди, якщо хворіють, то легше переносять хворобу. Вакцинація спрямована на запобігання важкого перебігу коронавірусної інфекції та смертельних наслідків.

Підготуватися до осінньої хвилі пандемії можливо й необхідно вже зараз – зробити щеплення. Масова вакцинація від COVID-19 триває. Мета вакцинації – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. Але для досягнення цієї мети необхідно імунізувати щонайменше 70% - 80% дорослого населення.

Медичні працівники проводять вакцинацію на базі закладів охорони здоров’я у кабінетах щеплень та пунктах щеплень, а також мобільними бригадами, які виїжджають до організованих колективів, професійних груп та маломобільних громадян.

Сьогодні кожен, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від цієї небезпечної хвороби. Кожен має можливість обрати для щеплення вакцину на свій вибір, а також обрати найближчий пункт щеплення. У місті Новомосковську відкрився Центр масової вакцинації від COVID-19. Відкриті пункти щеплень при кожній амбулаторії у Новомосковському районі.Для правильної організації роботи необхідно здійснити запис на вакцинацію, для чого звернутися (зателефонувати) до свого сімейного лікаря або реєстратури закладу охорони здоров’я.

Сучасні вакцини, які використовується, не містить живих вірусів, здатних спричинити хворобу. Тому заразитися COVID-19 саме від вакцин неможливо.

Вакциновані люди рідше хворіють на COVID-19, а якщо хворіють, то легше переносять хворобу. Вакцинація спрямована на запобігання важкого перебігу коронавірусної інфекції та смертельних наслідків.

Вакцинація від COVID-19 в Україні відбувається добровільно і безоплатно

Вакцинація – це єдиний ефективний засіб подолання пандемії COVID-19.

У зоні найвищого ризику та найбільш вразливими до COVID-19 залишаються медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, військові, люди літнього віку – старше 60 років, а також люди з супутніми захворюваннями: цукровий діабет, серцево-судинні й онкологічні захворювання.

"Вакцинація якомога більшої кількості українців – запорука формування колективного імунітету, тому щеплення від COVID-19 отримають усі охочі, не зважаючи на належність до груп ризику. Ставтеся відповідльно за своє здоров'я і життя! Захистить себе та своїх близьких – вакцинуйтеся від COVID-19! Не слід нехтувати також профілактичними заходами, у тому числі використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички). Бережіть себе і своїх близьких! Пам’ятайте, щеплення запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя!", наголосили у закладі.

Матеріал для сайту підготувала лікар-епідеміолог міськрайонної лабораторії Лариса Львова.

Нагадаємо, при Новомосковському ЦПМСД (міська поліклініка) для мешканців міста і району працює Центр вакцинації.

Читайте також: Минулої доби на Дніпропетровщині померли від коронавірусу 9 людей

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...