• Главная
  • Міський голова Новомосковська провів зустріч з головами квартальних комітетів
13:41, 21 августа

Міський голова Новомосковська провів зустріч з головами квартальних комітетів

Міський голова Новомосковська провів зустріч з головами квартальних комітетів

Під головуванням міського голови Сергія Рєзніка 20 серпня 2021 року у малій залі міської ради відбулася зустріч з головами квартальних комітетів Новомосковська.

Порядок денний зустрічі передбачав розгляд декількох питань, головні з них стосувалися вивозу твердих побутових відходів на території приватного сектору, низького тиску води в системі водопостачання, ремонту грунтових доріг та інших проблемних моментів, з якими зіштовхуються мешканці передмість.

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Тарас Здреник, представники Новомосковського відділення АТ «Дніпропетровськгаз», начальник КП «Новомосковськ водоканал», представник ТОВ «Комсіті», директор КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», начальник інспекції з благоустрою та інші запрошені.

Кожен присутній мав змогу виступити, задати питання, які хвилюють людей.

Міський голова повідомив, що у місті триває капітальний ремонт доріг. Не залишиться поза увагою й приватний сектор. Так, планується підсипка шлаком понад 40 ділянок грунтових доріг з подальшим ущільненням дорожнього покриття катком. Також буде здійснена підсипка близько 20 вулиць міста асфальтним зрізом, який залишиться з капітальних ремонтів.

Одна зі скарг від жителів приватного сектору стосувалася низького тиску води в мережі водопостачання. Начальник КП «Новомосковськ водоканал» Віталій Даков пояснив, що ця проблема не нова, тиск знижується через підвищений водозабір мешканцями приватного сектору саме в літні місяці. Працівники підприємства фіксують всі порушення, проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного сектору та найближчим часом будуть проводити роботи з виявлення несанкціонованих врізок в систему водопостачання.

Ще одне важливе питання, яке обговорили на зустрічі — вивезення сміття з сектору приватної забудови. Як вже раніше повідомлялося, з 1 вересня з приватного сектору сміття буде вивозити нова компанія — ТОВ «Комсіті». Тариф складатиме 25 грн з людини і буде розраховуватися на кожну особу, яка проживає у будинку. Вивезення ТПВ буде здійснюватися щотижня, норма - 1 мішок обсягом 25 л і вагою 25-30 кг на одного абонента. Для вивезення гілля, листя, будівельних та негабаритних відходів потрібно укладати додатковий договір.

Послуга буде надаватись лише тим домогосподарствам, які укладуть договір. Укласти договори із ТОВ «Комсіті» можна через кур’єрів компанії або напряму звертатися в офіс підприємства, який розташовується за адресою: пл. Героїв, 16 (телефон для довідок: (097) 818-87-77). В разі неукладання домоволодінням договору на вивезення ТПВ, його власнику передбачена відповідальність у вигляді накладання штрафу.

Наостанок міський голова Сергій Рєзнік подякував головам квартальних комітетів за складну і потрібну роботу з жителями приватного сектору та активну співпрацю з владою, яка дозволяє вчасно та ефективно вирішувати проблемні питання новомосковців.

Інформація та фото прес-служби Новомосковської міської ради

Міський голова Новомосковська провів зустріч з головами квартальних комітетів, фото-1

Читайте також: У Новомосковську планують змінити місце розташування деяких майданчиків для збору сміття

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...