18:00
24 липня
У Знаменівці Новомосковського району члени місцевої молодіжної організації "Молодь активна" оновили зупинку громадського транспорту. Долучилися до роботи також і мешканці села.
Учасники акції так розповіли про захід:
"Дякуємо всім, хто долучився до фарбування зупинки в центрі села та прибирання прилеглої території! Чистота й добробут нашого села залежать від кожного з нас. Будь ласка, пильнуйте за станом громадських місць: не смітіть самі та не дозволяйте цього робити іншим...".
Присвятили акцію Дню Незалежності України.
Читайте також: Молодь Знаменівки очистила від сміття частину лісового масиву Новомосковщини