• Главная
  • У Новомосковську втратить чинність рішення, яким через карантин обмежували ріст тарифів на воду
11:42, 11 августа

У Новомосковську втратить чинність рішення, яким через карантин обмежували ріст тарифів на воду

У Новомосковську втратить чинність рішення, яким через карантин обмежували ріст тарифів на воду

У Новомосковську втратить чинність рішення міської ради, яким через карантин обмежували ріст тарифів на воду.

Про це йдеться в Проекті рішення виконкому від 11 серпня, яке оприлюднили на сайті установи:

- У зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів, визнати рішення Новомосковської міської ради від 24.12.2020 №31 «Про тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для мешканців м. Новомосковськ» таким, що втратило чинність.

- Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» з 01.09.2021р. для населення територіальної громади м. Новомосковськ ввести в дію постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2499 від 16.12.2020року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141».

"Безумовно, рішення про мораторій на підвищення тарифів водоканалу в період пандемії зіграло свою важливу соціальну функцію – населення отримало підтримку і мало змогу спрямувати кошти на інші життєво необхідні цілі. Зараз ситуація з коронавірусом стабілізувалася, всі люди працюють, навіть ігнорують носіння масок, заборгованості з зарплат і пенсій немає, в соцмережах через одного вихваляємося відпочинком за кордоном, то звідки зростаючі неплатежі?- Зважаючи на ситуацію, в якій опинилося КП «Новомосковськ водоканал», ми підготували на засідання виконкому проєкт рішення про необхідність уведення в дію з 1 вересня 2021 року тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, визначених постановою НКРЕКП від 16.12.2020 року №2499....  Нагадаю, зростання складе 12%. Тобто, якщо абонент використовує на місяць 10 кубів води, то сума в платіжці збільшиться на 45 грн. А для приватного сектора при споживанні, наприклад, 6 кубів, вона зросте на 15 грн. Без цього підвищення гарантувати безперебійну роботу підприємства я не можу. Іншого шляху у нас просто немає", - розповів керівник КП "Новомосковськводоканал" Віталій Даков виданню "Новомосковська правда" у нещодавньому інтерв"ю.

Ольга Кібарова

Читайте також: На період дії карантину абоненти "Новомосковськводоканалу" платитимуть за воду за старими тарифами

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...