• Головна
  • На центральному пляжі Новомосковська перевищена норма збудників інфекційних хвороб
13:35, 10 серпня 2021 р.

На центральному пляжі Новомосковська перевищена норма збудників інфекційних хвороб

На центральному пляжі Новомосковська перевищена норма збудників інфекційних хвороб

На центральному пляжі Новомосковська перевищена норма збудників інфекційних та паразитарних хвороб.

Про це повідомили в ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».

Установа в оздоровчий період здійснює лабораторний контроль якості води водоймищ на пляжах області в межах соціально – гігієнічного моніторингу.

Так, за період з 29 липня по 06 серпня структурними підрозділами ДУ «Дніпропетровський ЦКПХ МОЗ » у різних водоймах області досліджено 11 проб води на мікробіологічні показники, з них 4 нестандартних (36,4%), проведено 43 дослідження, з яких 4(9,3 % ) не відповідали нормативам. На фізико-хімічні показники проведено 24 дослідження, з яких 3 (12,5 % ) не відповідали нормативам.

Серед мікробіологічних показників у воді водоймищ досліджується наявність збудників інфекційних захворювань, які становлять безпосередню загрозу для здоров’я людини , а також ЛКП ( лактозопозитивні кишкові палочки) та коліфаги, що є загальними індикаторами забруднення води. Відповідно до встановлених нормативів у воді водоймищ не повинно бути збудників інфекційних та паразитарних захворювань, ЛКП – не більше 5000 КУО /дм3, коліфаги – не більше 100 БУО/дм3.

За вказаний період по результатам досліджень за мікробіологічними показниками (за індексом ЛКП) не відповідала нормативам якість води водоймища у місті Новомосковськ ( дитячий пляж на р. Самара).

В установі назвали і інші водойми області з високим рівнем забруднення. Це, зокрема Дніпро ( пляж в Паркі культури та відпочинку Придніпровський), Верхньодніпровськ (Кам’янське водосховище на річці Дніпро), Павлоград ( пляж на р. Вовча), а також деякі інші.

Ольга Кібарова

Читайте також: З початку пандемії COVID забрав життя 230 мешканців Новомосковщини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...