• Головна
  • У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради
10:41, 9 серпня 2021 р.

У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради

У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради

06 серпня в залі засідань міської ради відбулася XII позачергова сесія міської ради VIII скликання, яку провів міський голова Сергій Рєзнік.

В роботі сесії взяли участь 28 депутатів із 38 обраних. Розпочалося пленарне засідання із того, що депутатами було ухвалено ряд процедурних питань, які стосувались порядку денного, регламенту, секретаріату, тощо.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін в Програми, що є невідкладними.

Одне з рішень, яке підтримали депутати, стосувалося визначення єдиного замовника на проведення реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська. Так, з метою забезпечення виконання зобов’язань за договором оренди державного нерухомого майна від 16.04.2021 року № 547 замовником реконструкцій та капітальних ремонтів орендованого приміщення палацу культури «Металург» на весь строк дії договору оренди визначено управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Також депутатами було розглянуто питання щодо внесення змін до міської цільової програми децентралізації теплопостачання міста Новомосковська. Зміни зумовлені необхідністю приведення у відповідність програми децентралізації теплепостачання рішенню міської ради про бюджет територіальної громади, у зв’язку з виділенням матеріальної допомоги населенню міста на облаштування індивідуального опалення в сумі 3,5 млн. грн.

Підтримали і проєкт рішення щодо зміни найменувань та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти міста Новомосковська у новій редакції. Це є першим етапом реформи освіти, яку запроваджує МОН України. Остаточно завершити її мають у 2024 році. Управління освіти дотримується розробленої міністерством "дорожньої карти" змін. Відповідати усім положенням нового законодавства про освіту надзвичайно важливо, бо саме від цього залежатиме отримання державних субвенцій для закладів освіти.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства усі результати голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

Переглянути запис прямої трансляції XII позачергової сесії Новомосковської міськради можна за посиланням.

Інформація прес-служби Новомосковської міської ради

Фото сайту

У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради, фото-1
У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради, фото-2
У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради, фото-3
У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради, фото-4
У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради, фото-5
У Новомосковську відбулася XII позачергова сесія міської ради, фото-6

Читайте також: У Новомосковську середню освіту здобуватимуть у ліцеях та гімназіях: школи змінять найменування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...