• Главная
  • У Новомосковську відбулося позачергове засідання виконкому: які питання розглянули
12:06, 6 августа

У Новомосковську відбулося позачергове засідання виконкому: які питання розглянули

У Новомосковську відбулося позачергове засідання виконкому: які питання розглянули

Під головуванням міського голови Сергія Рєзніка 5 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті деякі питання, що стосувалися життєдіяльності міста.

Зокрема, було попередньо схвалено проєкт рішення «Про зміну найменувань та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти міста Новомосковська у новій редакції». Зміни найменувань освітніх закладів є першим етапом реформи освіти, яку запроваджує МОН України.

Також членами виконкому було розглянуто питання щодо внесення змін до бюджету громади міста на 2021 рік. Так, збільшено дохідну та видаткову частину бюджету міста на 1860,6 тис.грн. за рахунок цільової субвенції з Держбюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Окрім того, було уточнено перелік доріг та тротуарів, які планується капітально відремонтувати, оскільки за рахунок економії коштів в результаті тендерних закупівель та через те, що термін ремонту деяких вулиць продовжено на наступний рік, з’явилася можливість для виконання додаткового капітального ремонту тротуарів по місту у 2021 році. Його вартість за результатами тендерних торгів становить 18 890,1 тис.грн..

Фото та інформація прес-служби Новомосковської міської ради

У Новомосковську відбулося позачергове засідання виконкому: які питання розглянули, фото-1
У Новомосковську відбулося позачергове засідання виконкому: які питання розглянули, фото-2

Читайте також: У Новомосковську середню освіту здобуватимуть у ліцеях та гімназіях: школи змінять найменування

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...