• Головна
  • За корупційне правопорушення в Перещепинській ТГ достроково припинили повноваження секретаря міської ради
10:24, 3 серпня 2021 р.

За корупційне правопорушення в Перещепинській ТГ достроково припинили повноваження секретаря міської ради

За корупційне правопорушення в Перещепинській ТГ достроково припинили повноваження секретаря міської ради

За корупційне правопорушення в Перещепинській ТГ достроково припинили повноваження секретаря міської ради Марини Копитько.

Відповідне Рішення Перещепинської міської ради Новомосковського району від 23 липня, за підписом голови громади Ярослава Цвіркуна оприлюднили на сайті громади.

У документі зазначили 2 пункти:

- Достроково припинити повноваження секретаря Перещепинської міської ради КОПИТЬКО Марини Григорівни.

- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Прийняли таке рішення, взявши до уваги інформацію депутата Перещепинської міської ради Славної Н.В., щодо включення Копитько М.Г. до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили коорупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, щодо якої 11.11.2016 року набрало законної сили судове рішення про притягнення до відповідальності за корупційне правопорушення від 31.10.2016 № 62398344 та на підставі протоколу лічильної комісії з проведення процедури таємного голосування за проект рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря Перещепинської міської ради Копитько М.Г.» від 23.07.2021 №2.

Читайте також: У Новомосковську проведуть конкурс на зайняття посади керівника Новомосковської центральної міської лікарні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...