• Головна
  • Як у Губиниській ОТГ вирішують проблему з водою: коментар від керівника КП громади
10:24, 26 липня 2021 р.

Як у Губиниській ОТГ вирішують проблему з водою: коментар від керівника КП громади

Як у Губиниській ОТГ вирішують проблему з водою: коментар від керівника КП громади

Як у Губиниській ОТГ вирішується проблема з водою?

Про це спеціально для сайту розповів керівник комунального підприємства «Господарь», яке обслуговує мешканців громади, Сергій Камишев:

«Питання води у громаді вирішується… У понеділок на підйомі № 3 розпочнуть роботу по бурінню свердловини, більш глибшої від тієї, яка вже є (поруч зі старою). Вже заключили договір на виконання цієї роботи. Ця свердловина, за інформацією підприємства, яке проводило гідророзвідку, буде більш потужною і дозволить наповнити резервуар і почати подачу води, зокрема для Вільного. Поки що, почасово, а, якщо дозволить напруга у свердловині, то і постійно… Підрядчик обіцяє виконати роботи впродовж 10 днів, в разі якщо не виникнуть форс мажорні обставини. Також, спеціалістами КП «Господарь» було обстежено і «заглушено» усі несанкціоновані врізки у водовід (від мешканців приватних господарств)...».

Керівник КП додатково зазначив, що допоки у мешканців не буде води, комерційним підприємствам її подавати також не будуть. А ще, задля покращення водозабезпечення за БК «Ювілейний» відремонтували трубу та ліквідували порив водоводу поблизу резервуару.

«Петро Єрьоменко (голова Губиниської ОТГ, - ред.) звернувся до керівника Новомосковської районної ради Сергія Храпова з проханням допомогти у питанні будівництва нового водогону на поселенні «Цукровий завод» (свердловина № 100, знаходиться в районі пляжу). Реанімувати зазначену свердловину мають найближчим часом. Керівник району… ініціював також на останньому пленарному засіданні внесення відповідних змін в програму соціально-економічного розвитку району з тим, щоб виділити кошти на необхідні роботи по забезпеченню населення громади водою. Депутати підтримали ініціативу… В найближчі дні розпочнуться роботи по прокладанню нового водогону… Питання води на постійному контролі і в керівництва громади», - додав Сергій Камишев.

Від себе зазначимо: дивно, що "почали хреститися тільки зараз, а грім гримить вже давно". Та будемо сподіватися на краще, хоча сумний досвід сусідньої громади показує, що терміни від планів до їх втілень часто, що резинові. Можливо - не в цьому випадку.

Ольга Кібарова

Фото - Тетяна Лютая

Читайте також: Місяць без води і +35. Мешканці Губиниської ОТГ готують звернення до усіх можливих інстанцій

та Спека і безводдя: мешканці Вільного та Губинихи вже майже два тижні потерпають

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...