• Головна
  • Громади Новомосковщини можуть отримати від держави до 2 млн грн на розвиток соціальних послуг
17:28, 21 липня 2021 р.

Громади Новомосковщини можуть отримати від держави до 2 млн грн на розвиток соціальних послуг

Громади Новомосковщини можуть отримати  від держави до 2 млн грн на розвиток соціальних послуг

Громади Новомосковщини можуть отримати від держави до 2 млн грн на розвиток соціальних послуг в рамках пілотного проекту.

Про це повідомили в Мінсоцполітики.

Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проекті „Розвиток соціальних послуг”. Кожна громада, яка візьме участь у проекті, отримає від держави до 2 млн. грн.на рікна розвиток соціальних послуг. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

У 2020 році коштами з державного бюджету, передбаченими на цей пілотний проект, не змогла скористатися жоднагромадачерез недостатній розвиток соціальної інфраструктури. Проаналізувавши ситуацію, Міністерство соціальної політики Україниспростило умови участі у пілотному проекті. Тепер на державну допомогу може претендувати кожна територіальна громада, у якій працює хоча б один фахівець із соціальної роботи. Також передбачається можливість участі у проекті надавачів соціальних послуг державного, комунального та недержавного секторів.

«Ключові соціальні послуги мають бути доступні людині за місцем її проживанняу територіальній громаді. Ми розуміємо, що на місцевому рівні не вистачає кваліфікованих спеціалістів та ресурсів для створення якісних соціальних послуг, томуспростили умови участі у конкурсі, щоб кожна територіальна громада мала можливість отримати державну допомогу на розвиток соціальних послуг», –зазначила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Громади, які візьмуть участь у пілотному проекті, отримають фінансування на запровадження ключових соціальних послуг:денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку;супроводу під час інклюзивного навчання;соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи;тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю; підтриманого проживання; стаціонарного догляду.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...