• Главная
  • У Новомосковській РДА радилися як погасити заборгованість по зарплаті працівникам "Райводоканалу"
17:21, 20 июля

У Новомосковській РДА радилися як погасити заборгованість по зарплаті працівникам "Райводоканалу"

У Новомосковській РДА радилися як погасити заборгованість по зарплаті працівникам "Райводоканалу"

16 липня 2021 року під головуванням голови Новомосковської райдержадміністрації Михайла Вишневського відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсії, стипендії та інших соціальних виплат.

Зокрема, радилися як погасити заборгованість по зарплаті працівникам "Райводоканалу".

Про це повідомили на сайті установи.

За інформацією, на засіданні були присутні начальники структурних підрозділів Новомосковської райдержадміністрації, а також директор Новомосковського міськрайоного центру зайнятості Кадевич С., начальник Новомосковської ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Червоняща О., начальник сектору дільничних офіцерів поліції Новомосковського РВД Олійник В., директор КП «Райводоканал» Біляков С..

За результатами був затверджений план заходів з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Обговорені з керівником підприємства-боржника можливі шляхи виходу з ситуації, що склалась.

А також директор Новомосковського міськрайоного центру зайнятості повідомив директора КП «Райводоканал» про необхідність своєчасності надання інформації щодо кількості людей яких планують вивільнити.

Читайте також: У Новомосковську вирішували проблему безпритульних тварин

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...