• Главная
  • У Новомосковську почали призначати грошову допомогу на встановлення індивідуального опалення
17:31, 13 июля

У Новомосковську почали призначати грошову допомогу на встановлення індивідуального опалення

У Новомосковську почали призначати грошову допомогу на встановлення індивідуального опалення

У Новомосковську почали призначати грошову допомогу на встановлення індивідуального опалення.

13-го липня у приміщенні Новомосковської міської ради відбулося засідання спеціально створеної для вирішення цього питання комісії, яку очолив Тарас Здреник.

Усього вже розглянули 17 заяв від мешканців мікрорайонів Площадка та Кулебівка.

По 13 у членів комісії взагалі не було питань, оскільки це переважно літні люди, яким за 70-80 років. Вони отримують мінімальні або трохи вищі за мінімальну пенсії та є власниками житла. У декого прописані родичі, але вони проживають окремо, про що надані довідки. Одна жінка працездатного віку, але з березня цього року вона безробітна й перебуває на обліку у центрі зайнятості, а її син служить у лавах ЗСУ.

«Ще чотирьом заявникам ми не відмовили в наданні матеріальної допомоги на встановлення опалення, а відправили їх пакети документів на доопрацювання, – заявив перший заступник міського голови Новомосковська Тарас Здреник. – Ми налаштовані надати компенсацію з міського бюджету усім малозабезпеченим містянам. Навіть якщо у квартирі прописана одна або дві працездатні людини і вони отримують низьку заробітну плату, вони мають право претендувати на матеріальну допомогу».

Тепер по 17 одобреним заявам буде підготовлений проєкт рішення, який мають погодити члени виконкому. Потім цей проєкт розглядатимуть депутати на сесії міськради.

"Нагадаємо, що малозабезпеченим містянам на встановлення електроопалення надаватимуть компенсацію з міського бюджету: до 11 тис 500 грн – на однокімнатну, до 16 тис грн – на двокімнатну та до 20 тис грн – на трикімнатну квартиру. Заяви на отримання допомоги приймають у БК ім. Гончара у понеділок, вівторок та середу з 09.00 до 16.00. На сьогодні городяни подали вже понад 40 заявок. Ще 18 пакетів документів розглядатимуть на наступному засіданні профільної комісії, яке відбудеться 20 липня", - повідомили у міськраді.

Читайте також: З бюджету Новомосковська виділять 3,5 млн гривень на встановлення електроопалення малозабезпеченим містянам

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...