• Главная
  • Настя Кибка з Новомосковська потребує допомоги у подоланні наслідків тяжкої недуги
17:26, 2 июля

Настя Кибка з Новомосковська потребує допомоги у подоланні наслідків тяжкої недуги

Настя Кибка з Новомосковська потребує допомоги у подоланні наслідків тяжкої недуги

У Новомосковську потребує допомоги у подоланні наслідків тяжкої недуги 21-річна Анастасія Кибка.

Про це в соціальні мережі написали її рідні, зокрема мати Олена Кибка.

Ще в 2016-му році її дочці поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Після внутрішньовенної хіміотерапії дівчина протягом наступних двох з половиною років приймала суху хімію, що не могло не позначитися на здоров’ї в цілому. І зараз, перед родиною постало нове випробування. Дівчині необхідний дорогий протез.

Родина просить про допомогу. Адже Анастасія вже чотири роки, в буквальному сенсі, ізольована від нормального життя. Реквізити для допомоги: Картка ПриватБанк 4149 4991 4738 1998 Кибка Олена Григорівна Тел. 098 34 46 148.

Додамо, Настя - справжній боєць! Нещодавно отримала диплом Новомосковського ККЕП.

Про неї у соціальних мережах написала керівник закладу Любов Піхотіна:

"Дорогі друзі! Пишаюся дитиною, яка завершила навчання в коледжі. Це Кібка Анастасія. Ми шукаємо героїв, знаходимо їх у соціальних мережах, бачимо на екранах телевізорів, а вони можуть бути поруч з нами. Вважаю, що Настя - героїня. У свої 22 роки вона вже пройшла через важкі випробування. Дуже складна хвороба. Роки лікування. Страждання. Це все випало на долю цієї дитини. Незважаючи на серйозні проблеми зі здоров'ям, Настя продовжувала навчання на юридичному відділенні Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім.С.В.Литвиненка. Вона по-справжньому НАВЧАЛАСЬ. Ми організували дистанційне навчання, і Настя успішно виконувала всі завдання. Під час практики з формування первинних професійних умінь і навичок вона навіть з випередженням виконувала самостійні завдання. Настя з гідністю пройшла державну атестацію і отримала диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності "Право". Особлива вдячність мамі, Кібкі Олені Григорівні, яка не опускає руки, а бореться за життя своєї дитини. Дай Вам, Боже, здоров'я!!!! Нехай всі проблеми вирішаться!!!!! Щасти Вам!!!! З глибокою повагою, Л.М.".

На фото Анастасія під час державної атестації 09 червня 2021р.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...