• Главная
  • Представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення
11:17, 3 июля

Представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення

Представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення

2-го липня представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення.

Перший заступник міського голови Тарас Здреник, начальник управління ЖКГ та капітального будівництва Євген Семенюк і директор КП «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко відповіли на гострі питання жителів Кулебівки, квартири яких вже цього року відключать від централізованого опалення.

Найбільше людей хвилює, що пенсіонери, які отримують 1,7-2 тис грн пенсії не зможуть самостійно встановити індивідуальне опалення. А звернутися по матеріальну допомогу багатьом заважає те, що в квартирах прописані родичі, які там не проживають, але мають доходи.

«У такому випадку готуєте довідку про їхнє фактичне місце проживання, затверджену 2-3 сусідами, копію договору оренди/найму на житло та копію свідоцтва про шлюб, якщо цей договір укладений на одного з подружжя, а підтвердити проживання потрібно іншого. Весь пакет документів відносите нашому фахівцю, який у понеділок, вівторок та середу з 09.00 до 16.00 приймає заяви від городян в будинку культури ім. О. Гончара. Потім комісія міськради буде вирішувати, кому виплатити матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення. Якщо ви її потребуєте, обов’язково отримаєте», – пояснив процедуру начальник управління ЖКГ та капітального будівництва Євген Семенюк.

Валентина Говорушкіна розпитувала, як планують поступити із самотніми пенсіонерами, які в силу свого поважного віку та стану здоров’я не в змозі самостійно займатися встановленням індивідуального опалення.

«Якщо 70% проведуть собі опалення, а 30% залишаться без нього. Вони будуть замерзати? Самотні старенькі не зможуть цим займатися, тому соцпрацівники повинні їм допомогти», – переконана Валентина Говорушкіна.

Перший заступник міського голови Тарас Здреник пояснив, що таким людям потрібно зателефонувати на гарячу лінію з децентралізації опалення за номером 096-635-44-65 (територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська). І тоді соціальні працівники будуть вирішувати їх проблему. Телефонувати можуть також сусіди та знайомі самотніх стареньких та людей з інвалідністю. Тарас Здреник пояснив, що дане питання у нього на контролі – нікому замерзнути не дадуть.

Житель Кулебівки Михайло Балацан запитав, як можна встановити індивідуальне електроопалення, якщо на одну квартиру енергетики дають лише 3 кВт, а йому потрібно 6 кВт.

«Я розмовляв з керівництвом ЖЕКу і мені пояснили, що збільшити потужність електромереж не зможуть», – пояснив ситуацію чоловік.

Тарас Здреник під час зустрічі зв’язався телефоном з керівником керуючої компанії. Там підтвердили, що така проблема існує, хоча обленерго підвело нові силові кабелі до кожного будинку, де відключають централізоване опалення, а розводку всередині будівель замінили коштом міського бюджету. Після чого енергетики пообіцяли збільшити потужність до 5 кВт на одну квартиру. Перший заступник міського голови заявив, що наступного тижня буде вирішувати цю проблему з керуючою компанією і повідомить про результат жителям Кулебівки.

Багато питань стосувалося й особливостей встановлення газового опалення. Тому на наступні зустрічі будуть запрошувати представників Новомосковського відділення ТОВ «Дніпропетровськгаз збут». Вони зможуть детально пояснити особливості встановлення індивідуального газового опалення.

Наступна зустріч представників влади із жителями з приводу децентралізації опалення відбудеться 6 липня о 12:00 на мікрорайоні «Площадка». Вона буде проходити біля амбулаторії сімейної медицини №5.

Інформація та фото прес-служби Новомосковської міської ради.

Представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення , фото-1
Представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення , фото-2
Представники влади Новомосковська провели першу зустріч з містянами з приводу децентралізації опалення , фото-3

Читайте також: У Новомосковську сталася ДТП

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...