Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО

Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО

2-го червня надзвичайники міста Дніпро залучалися, до надання допомоги населенню, адже після значних опадів затопило подвір’я приватних будинків.

Тож, в Амур-Нижньодніпровський районі через засміченості русла р. Гнила Киш та мережі водовідведення сталося підтоплення 23 приватних домогосподарств на 9 вулицях. Загальна площа підтоплених домогосподарств орієнтовно 3000 м2, рівень води місцями до 30 см. Від ДСНС Дніпро залучено 4 одиниці техніки та 19 чоловік особового складу.

В Центральному районі внаслідок сильних опадів у вигляді дощу піднявся рівень води в озері парку ім. “Л. Глоби”, що призвело до підтоплення території парку. Залучено 2 одиниці техніки та 5чоловік особового складу.

В Індустріальному районі сталося підтоплення проїзної частини на площі орієнтовно 1000 м2 по проспекту Миру, рівень води орієнтовно 30 см.

Від ГУ ДСНС у області залучено 1 одиницю техніки та 5чол. особового складу.

В місті Павлоград сталося часткове підтоплення 5-ти вулиць на площі орієнтовно 950 м2 та підтоплення одного приватного домоволодіння. До ліквідації події залучені працівники комунальних підприємств міста.

За інформацією «Обленерго» без електропостачання залишається 12 населених пунктів, з них 9 частково та 3200 абонентів у Дніпровському та Кам’янському районах.

Інформація станом на 06:00 3 червня 2021 року:

2-го червня о 14:40 внаслідок сильних опадів у вигляді дощу, засмічення русла річки Гнилакиш та мережі водовідведення сталося підтоплення 64 приватних домогосподарства, територія 1 ринку та 1 гаражного кооперативу за адресою: місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район. Загальна площа підтоплених домогосподарств орієнтовно 6500 кв. метри, рівень води місцями до 40 см. Відкачано орієнтовно 7268 куб. метрів води. Подія триває. До ліквідації підтоплення залучено 19 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки з мотопомпами.

О 14:45 у місті Дніпро, Центральний район піднявся рівень води в озері парку ім. «Лазаряна Глоби», що призвело до підтоплення території парку орієнтовно на площі 600 кв. метрів. Відкачано орієнтовно 4750 куб. метрів води. Подія триває. Залучено 2 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки Головного управління ДСНС України в області.

О 14:45 у місті Дніпро, Індустріальний район, проспект Миру внаслідок сильних опадів у вигляді дощу та засмічення мережі водовідведення сталося підтоплення проїжджої частини та прибудинкової території на площі орієнтовно 1000 кв. метрів, рівень води орієнтовно 30 см. Відкачано орієнтовно 1050 куб. метрів води. Подія триває. До ліквідації підтоплення залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки з мотопомпою.

О 15:00 у місті Дніпро, Самарський район, перехрестя вулиць Дніпросталівська та Олександра Оцупа внаслідок сильних опадів у вигляді дощу підтоплена територія проїжджої частини на площі близько 1350 кв. метри. Подія триває.

У місті Павлоград внаслідок сильних опадів у вигляді дощу та засмічення мережі водовідведення сталося часткове підтоплення 5-ти вулиць на площі орієнтовно 950 кв. метри та підтоплення одного приватного домоволодіння. До ліквідації події залучені працівники комунальних підприємств міста.

Відключення електропостачання:

- за інформацією АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» залишилося без електропостачання 16 населених пунктів (8 – повністю, 8 – частково), всього 3650 абонентів. Аварійними бригадами АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» проводяться роботи по відновленню електропостачання.

До Служби порятунку «101» надійшло 8 повідомлень про падіння дерев, у 8 випадках рятувальниками прибрано 9 дерев з проїжджої частини доріг: у місті Дніпро, місті Кам’янське, село Новомиколаївка, село Заріччя Камянського району, селища Слобожанське Дніпровського району.

Станом на 12:00 3 червня 2021 року для ліквідації наслідків підтоплення на території Дніпропетровській області залучено 28 чоловік особового складу та 16 одиниць пожежно-рятувальної техніки, з них 7 мотопомп.

Роботи проводяться у місті Дніпро:

- Центральний район, парк імені Лазаря Глоби;

- АНД район, вулиця Інгульська (річка Гнилокіш), вулиця Бердянська;

- Новокодацький район, вулиця Гулака Артемівського;

- Індустріальний район, вулиця Смоленська, проспект Миру;

- Дніпровський район, село Придніпровське, Любимівський кар’єр, відкачка води з кар’єру.

У місті Новомосковськ на вулиці Леваневського підтоплення будинку ліквідовано.

ВІДЕО - 1

ВІДЕО - 2

Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-1
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-2
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-3
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-4
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-5
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-6
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-7
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-8
Надзвичайники борються з підтопленнями на території Дніпропетровщини внаслідок тривалих опадів: ФОТО, ВІДЕО, фото-9

Читайте також: Працівники КП «НККП» укріпили частину схилу Воронівського мосту, що у Новомосковську

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии