• Главная
  • Новомосковськ відвідала делегація представників групи інженерно-будівельних компаній Туреччини
16:16, 25 мая 2021 г.

Новомосковськ відвідала делегація представників групи інженерно-будівельних компаній Туреччини

Новомосковськ відвідала делегація представників групи інженерно-будівельних компаній Туреччини

Новомосковськ відвідала делегація представників групи інженерно-будівельних компаній Туреччини.

Про це розповіли в прес-службі Новомосковської міської ради.

Директор із розвитку бізнесу Хусейн Кайя та члени правління Karas company Феріт Кара і Недім Іркілата та інші члени делегації зустрілися з міським головою Новомосковська Сергієм Рєзніком та секретарем міськради Володимиром Арутюновим.

До складу Karas company входять компанії ASF Yapı Taahhüt та Nazmi Kürüm İnşaat A.Ş., які займаються будівництвом доріг, мостів та тунелів, реконструкцією промислових споруд та житлових будинків, освітленням вулиць, зведенням підземних комунікацій.

«Ми завжди раді людям, які прийшли до нас із добрими намірами. У нас є маса можливостей, щоб вкладаючи свою лепту в міську інфраструктуру, заробляти гроші. Оскільки Новомосковськ – це не тільки 72 тис населення, а цілий міський ареал, який разом із сусідніми населеними пунктами, об’єднує 150 тис. жителів», – сказав міський голова Сергій Рєзнік.

Він запропонував декілька варіантів можливого співробітництва із компаніями з Туреччини:

Будівництво коштом інвесторів у Новомосковську ТРЦ площею від 20 тис м² з кінотеатром. Біля 6-7 га землі для цього інфраструктурного об’єкту місто може надати на червоній лінії вул. Сучкова. Концепція шопінг-молу розробляється великою міжнародною компанією. Зведення басейну із сучасним спорткомплексом. Земельну ділянку надасть місто. Є впевненість, що такий спортивний об’єкт буде мати попит, в тому числі міська влада планує оплачувати з бюджету навчання плаванню школярів міста. Запропоноване партнерство щодо створення на території в 50 га «Індустріального парку». Наразі розробляється його концепція. Існують можливості співпраці і в сфері тепло- та водопостачання, ремонту доріг та дворових проїздів.

Директор із розвитку бізнесу Karas company Хусейн Кайя заявив, що компанія готова розглядати можливість залучення інвестицій під гарантії міста.

Подібні проєкти їх компанія вже успішно реалізовувала як в Туреччині, так і в інших країнах. Члени делегації подякували міському голові Сергію Рєзніку за гостинність та конструктивний діалог.

Новомосковськ відвідала делегація представників групи інженерно-будівельних компаній Туреччини, фото-1
Новомосковськ відвідала делегація представників групи інженерно-будівельних компаній Туреччини, фото-2

Читайте також: З липня 2021 року мешканці Дніпропетровщини зможуть купити або продати землю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...