• 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни
17:29, 24 травня 2021 р.

Вихованці клубу «Камелот» з Піщанської ОТГ (Новомосковський район) здобули на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 14 медалей: 4 золотих; 6 срібних та 4 бронзових.

Як розповів нашому кореспонденту тренер спортивного клубу, наставник переможців Сергій Кожушко, проходили змагання з 20-го по 23 травня у місті Полтава на базі Національного університету "Полтавська політехніка". Змагання проводилися у двоборстві, поштовху довгим циклом та у ривку гирі із довільною зміною рук - Р - 12.

Взяли в них участь понад 300 важкоатлетів з усієї країни.

Вихованці клубу «Камелот» разом зі спортсменами з Нікопольського району представили на чемпіонаті Дніпропетровщину. І, за результатами 3-х днів боротьби здобули також 4 командне місце.

Досягнення гирьовиків «Камелоту»:

Перший день: всі спортсмени «КАМЕЛОТ», що взяли участь у двоборстві, показали високі результати та здобули медалі:

- Онойченко Марина / 1 місце.

- Костюченко Роман / 3 місце.

- Застава Єлизавета / 3 місце.

- Резніченко Іван / 3 місце.

Другий день: всі спортсмени «Камелот», що взяли участь у ДЦ, показали високі результати. Кожен спортсмен відпрацював 10 хвилин, та в результаті здобули медалі:

- Застава Єлизавета / 2 місце.

- Резніченко Іван / 2 місце.

- Попов Артем / 2 місце.

Третій день: всі спортсмени «КАМЕЛОТ», що взяли участь у Р-12, показали високі результати. Кожен спортсмен відпрацював 12 хвилин, та в результатіздобули медалі:

Це всі, хто попав в топ 6 місць.

«Вітаю всіх призерів та чемпіонів у своїх категоріях. Бажаю не зупинятись на досягнутому: подальшого росту спортивних результатів і ще більше перемог в майбутньому!» Дякуємо головному судді чемпіонату Олегу Коломійцю, голові Полтавського обласного осередку СГСУ Миколі Ткаченку, суддівському корпусу за прекрасну організацію і проведення змагань», - Сергій Кожушко.

Ольга Кібарова

Фото Сергія Кожушка

4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат  гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті  країни, фото-1