![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:29, 24 травня 2021 р.
4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків ... 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вихованці клубу «Камелот» з Піщанської ОТГ (Новомосковський район) здобули на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 14 медалей: 4 золотих; 6 срібних та 4 бронзових.
Як розповів нашому кореспонденту тренер спортивного клубу, наставник переможців Сергій Кожушко, проходили змагання з 20-го по 23 травня у місті Полтава на базі Національного університету "Полтавська політехніка". Змагання проводилися у двоборстві, поштовху довгим циклом та у ривку гирі із довільною зміною рук - Р - 12.
Взяли в них участь понад 300 важкоатлетів з усієї країни.
Вихованці клубу «Камелот» разом зі спортсменами з Нікопольського району представили на чемпіонаті Дніпропетровщину. І, за результатами 3-х днів боротьби здобули також 4 командне місце.
Досягнення гирьовиків «Камелоту»:
Перший день: всі спортсмени «КАМЕЛОТ», що взяли участь у двоборстві, показали високі результати та здобули медалі:
- Онойченко Марина / 1 місце.
- Костюченко Роман / 3 місце.
- Застава Єлизавета / 3 місце.
- Резніченко Іван / 3 місце.
Другий день: всі спортсмени «Камелот», що взяли участь у ДЦ, показали високі результати. Кожен спортсмен відпрацював 10 хвилин, та в результаті здобули медалі:
- Онойченко Марина / 1 місце.
- Костюченко Роман / 3 місце.
- Застава Єлизавета / 2 місце.
- Резніченко Іван / 2 місце.
- Попов Артем / 2 місце.
Третій день: всі спортсмени «КАМЕЛОТ», що взяли участь у Р-12, показали високі результати. Кожен спортсмен відпрацював 12 хвилин, та в результатіздобули медалі:
- Онойченко Марина / 2 місце.
- Костюченко Роман / 2 місце.
- Застава Єлизавета / 4 місце.
- Резніченко Іван / 1 місце.
- Попов Артем / 1 місце.
- Литвиненко Іван / 4 місце.
- Євтушенко Володимир / 2 місце.
- Фроленко Євген / 5 місце.
Це всі, хто попав в топ 6 місць.
«Вітаю всіх призерів та чемпіонів у своїх категоріях. Бажаю не зупинятись на досягнутому: подальшого росту спортивних результатів і ще більше перемог в майбутньому!» Дякуємо головному судді чемпіонату Олегу Коломійцю, голові Полтавського обласного осередку СГСУ Миколі Ткаченку, суддівському корпусу за прекрасну організацію і проведення змагань», - Сергій Кожушко.
Ольга Кібарова
Фото Сергія Кожушка
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-1 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-2 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-3 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-4 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-5 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-6 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-7 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-8 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-9 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-10 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-11 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-12 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-13 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-13](/dist-assets/images/cap.jpg)
![4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат ги..., фото-14 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових: таким є результат гирьовиків з «Камелот» Піщанської ОТГ на чемпіонаті країни, фото-14](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: Вихованець СК "IRINA" з Новомосковщини став абсолютним переможцем відкритого чемпіонату
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...