• Главная
  • Як будуть доставляти пенсії з 1 вересня: інформує ПФУ
09:14, 21 мая 2021 г.

Як будуть доставляти пенсії з 1 вересня: інформує ПФУ

Як будуть доставляти пенсії з 1 вересня: інформує ПФУ

Пенсійний фонд України до 1 вересня 2021 року проведе конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

До визначення переможців конкурсу, виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України, буде здійснювати АТ «Укрпочта».

Із 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за місцем фактичного проживання наступні одержувачі:

  • особи з інвалідністю І групи;
  • особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
  • особи, які досягли 80-річного віку;
  • одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Крім того, такі одержувачі отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: через організацію, відібрану на конкурсі або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

Усім іншим одержувачам, які на сьогодні отримують виплати пенсії  та грошової допомоги у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, необхідно до 1 вересня 2021 року обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати.

У разі відсутності інформації про відкритий поточний рахунок одержувачем пенсії або грошової допомоги в уповноваженому банку, виплата пенсії та грошової допомоги з 1 вересня 2021 року буде здійснюватися такому одержувачу через поточний рахунок, відкритий за зверненням Пенсійного фонду України, про що одержувача буде повідомлено. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням.

О. Цебро  - начальник відділу обслуговування громадян №22 (сервісний центр)                                                                    

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...