• Главная
  • У Черкаській ОТГ реалізують ПРОГРАМУ охорони навколишнього середовища
16:40, 4 мая 2021 г.

У Черкаській ОТГ реалізують ПРОГРАМУ охорони навколишнього середовища

У Черкаській ОТГ реалізують ПРОГРАМУ охорони навколишнього середовища

У Черкаській ОТГ прийняли до реалізації ПРОГРАМУ охорони навколишнього природного середовища на території громади на 2021-2022 роки.

Про це повідомила на сторінці громади у фейсбук депутат Лілія Корчун.

За інформацією, заходами ПРОГРАМИ передбачається фінансування ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території містечок. Облаштування нових майданчиків для централізованого збору сміття. Придбання нових контейнерів, в тому числі і для сортування сміття. Сортування сміття в громаді заплановано почати з пластику, паперу та скла.

"Окремо заплановано провести всі необхідні заходи, направлені на створення умов для сортування сміття в загальноосвітніх школах Черкаського та Гвардійського, для чого планується придбати контейнери для сортування сміття безпосередньо в будівлях шкіл та облаштування майданчиків для збору сортованого сміття на території шкіл. В Гвардійській ЗОШ ще з 2020 р. проводяться окремі заходи по сортуванню сміття, по ознайомленню та навчанню школярів щодо необхідності сортування. Коштами громади через прийняту ПРОГРАМУ ці заходи будуть продовжені та розвинені в обох школах нашої громади.

Тільки за квітень 2021 р з Черкаської ОТГ вивезено більше ЧОТИРЬОХСОТ !!! ТОН побутового, будівельного та іншого сміття. Містечка потроху стали вивільнятися від тих гір непотребу, що заполонили все навкруги. Звісно, неможливо вивезти за місяць ті завали, що накопичувались роками. Тому робота в цьому напрямі буде продовжуватись. Силами небайдужих активних мешканців нашої громади, працівників з благоустрою Черкаської селищної ради, Будинкоуправлінь №№ 1,2 містечка стали очищатися. Наведений порядок на дитячому майданчику “Петушки” в смт Черкаському. Регулярно прибирається стадіон в смт Гвардійському. Приведені до ладу та готуються до нового купального сезону пляжі на р Самара в містечках. Регулярно очищуються всі інші міста громадського користування. Величезне ДЯКУЮ!!! всім небайдужим та працьовитим, нашій молоді та школярам, що вивільняють набережну в Черкаському від того бруду, що там розкиданий вздовж річки. Хочеться звернутися і до тих, хто смітить, кидаючи непотріб де заманеться: НЕ зможуть чотири робітника з благоустрою, десятки небайдужих та активних прибрати за 10 000 тих, хто смітить. Чисто не там де прибирають. Чисто там де НЕ СМІТЯТЬ", - зазначила Лілія Корчун.

У Черкаській ОТГ реалізують ПРОГРАМУ охорони навколишнього середовища , фото-1

Читайте також: У Черкаському Новомосковського району відремонтують вуличне освітлення

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...