• Головна
  • Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року
12:09, 4 травня 2021 р.

Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року

Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року

Чи є «подвижки» у питанні завершення реконструкції центрального міського стадіону «Металург»?

Про це запитала журналіст сайту у мера міста Новомосковська під час брифінгу 30-го квітня.

Міський голова Сергій Рєзнік:

«Я знаю, що це болюче питання… Продивляючись соціальні мережі, бачу, що люди не розуміють ситуацію… В 2019 році міська влада тодішня … передала функції замовника обласній адміністрації. Наразі й зараз Дніпропетровська ОДА має функції замовника… Безумовно, стадіон наш, міський, і потрібно, щоб замовник (Управління ЖКГ та КБ ДніпрОДА – ред..) закінчив ці роботи. Вже витрачено 73 мільйони гривень на те, що зараз бачимо на стадіоні. Залишається ще дофінансувати проект… Я мав розмову з трьома заступниками міністрів, які мають відношення до добудови стадіону. Нам не відповідають – «ні». Говорять: потрібно почекати – грошей немає. Варто нагадати, що ті 73 мільйони гривень були з ДФРР (Державного фонду регіонального розвитку – ред..) в основному. Там лише 12 мільйонів гривень з обласного бюджету. Так, ми розуміємо, що джерелом фінансування може бути той же ДФРР. Та на цей рік у них кошти вже розподілені… Ми вже написали листи – запити щодо цього, куди тільки можливо і сподіваємося, що буде дофінансування. Є, нібито шанс і цього року продовжити, але скоріш за все, з огляду на ситуацію, як я бачу, вважаю, що завершити реконструкцію цього року буде складно, навіть якщо у тих бюджетах буде перевиконання… Кошти можуть з’явитися. Реально це може бути у 2022 році. Але ми ще дещо сподіваємося і на 2021 рік».

Додамо, що й усі містяни сподіваються. Бо ситуація виглядає так: у міста був чудовий (хоча й не модерновий) стадіон. Спортивний майданчик аж ніяк не простоював. Різноманітні змагання, свята, тренування та таке інше проводилися на ньому постійно. "Металург" дуже органічно вплітався у життя міста. ... Та якось приїхали з гучним анонсом суперової крутої реконструкції. Стадіон зруйнували, -  склалися й поїхали. Мають містяни натомість ще одну проблему й ще одну руїну.

Ольга Кібарова

Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року, фото-1
Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року, фото-2
Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року, фото-3
Стадіон у Новомосковську обіцяють добудувати: можливо вже наступного року, фото-4

Читайте також: У Новомосковську цього року планують охопити Договорами на вивіз сміття увесь приватний сектор: міський голова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...