• Главная
  • Сьогодні християни східного обряду відзначають Великдень або Пасху
08:34, 2 мая 2021 г.

Сьогодні християни східного обряду відзначають Великдень або Пасху

Сьогодні християни східного обряду відзначають Великдень або Пасху

Великдень або Пасха - це найбільше християнське свято. Символ визволення від гріха та спасіння.

Христос своєю безневинною смертю зламав правила смерті і дарує нам життя вічне у Раю. Це також свято переходу від смерті до вічного життя.

Дата святкування Великодня змінюється кожного року за місячно-сонячним календарем. Єдине, що є сталим - святкування відбувається завжди у першу неділю після першого весняного повного місяця, після весняного рівнодення. У нашій традиції ми святкуємо Пасху за Юліанським календарем.

За Святим Письмом - Христос, Син Божий проповідував, був зраджений Юдою, одним із 12 його учнів. Він був розіп'ятий на хресті за приказом Понтія Пилата.

Ісус був захоронений. Камінь закривав його гріб. Через три дні, рано вранці у неділю Христос Воскрес. Ця подія супроводжувалася землетрусом - янгол відкотив камінь від гробу. Коли жінки прийшли помазати його тіло на третій день після смерті - побачили відкоченй камінь від гробниці і ангела, який їм сповістив, що Христос Воскрес.

Апостоли не знайшли в гробниці тіла Ісуса, лише саван. Пізніше Ісус являвся учням даючи їм настанови, про їхню подальшу діяльність і скріплюючи їхню віру. Від того часу його послідовники проповідують "Євагнелію" (з ст. грецької - блага новина).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...