• Главная
  • Оновлення на конструкторі сайтів Creatium: пришвидшене завантаження сторінок
Новости компаний
10:10, 29 апреля

Оновлення на конструкторі сайтів Creatium: пришвидшене завантаження сторінок

Новости компаний

Команда конструктора сайтів Creatium постійно працює над всестороннім розвитком цього сервісу, що виражається в регулярному оновленні його компонентів та функціональних можливостей. Одне з останніх досягнень —  це покращення швидкості завантаження сторінок. 

Яких результатів досягли розробники Creatium?

Швидкість завантаження сайтів, створених на базі конструктора сайтів Creatium, зменшилась в 2 раза —  невеликий сайт завантажується одразу, більші за декілька секунд. При цьому, чим більша сторінка, тим більше прискорення вона може отримати. Особливо помітні результати роботи спеціалістів платформи при відкритті сторінок з великою кількістю форм, вікон або прихованих дублікатів секцій для різних екранів. 

За рахунок чого відбувається пришвидшення? 

  1. Оптимізація. Спеціалістами конструктора для створення сайтів Creatium була проведена велика кількість різноманітних оптимізацій, а саме: зменшення вдвічі розмірів завантажуваних стилів та скриптів, зменшення розмірів сторінок на 10-30%, використання сучасного алгоритму стиснення Brotli. Також варто звернути увагу на оптимізацію сайту для мобільних пристроїв.

  2. Нічого зайвого. Завантаження сторінок відбувається в три етапи: завантажується мінімально необхідна кількість компонентів, на другому етапі з’являються робочі форми та інший інтерактив, завантажується фон контексту вікон, слайдерів та вкладок. 

Конструктор для створення сайтів Creatium цінує своїх клієнтів і крім технологічних покращень надає їм можливість швидко та легко заробити. Розміщуйте своє партнерське посилання на власному сайті і оплачуйте отриманими бонусами послуги сервісу. 

Переходьте на платформу Creatium, яка забезпечує швидку роботу вашого сайту і зробить його більш привабливим для ваших користувачів. 

Конструктор сайтів Creatium —  зрозуміло, швидко, вигідно!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...