• Головна
  • Дівчата з ДЮСШа міста Новомосковська стали срібними призерами чемпіонату області з волейболу
13:49, 26 квітня 2021 р.

Дівчата з ДЮСШа міста Новомосковська стали срібними призерами чемпіонату області з волейболу.

Про це розповіли на сайті закладу.

Проходив чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2008 року народження з 2-24 квітня у спортивному залі ДЮСШ Новомосковська.

У чемпіонаті взяли участь наступні команди: ДЮСШ Тернівка, ДЮСШ-1 Нікополь, МСДЮСШОР Дніпро, ДЮСШ Покров, ДЮСШ Кам'янське та ДЮСШ Новомосковськ.

Команди були поділені на дві групи по три команди.

Перші місця своїх груп зайняли команди ДЮСШ Новомосковськ та МСДЮСШОР Дніпро, які сформували фінальний матч.

Переможцями турніру стали гості з Дніпра команда МСДЮСШОР, а третє місце виборола команда ДЮСШ-1 Нікополь.

Нажаль, у зв'язку з карантинними епідеміологічними обмеженнями змагання пройшли без глядачів.

"Вітаємо команди з отриманим досвідом таких матчів, а дівчат команди ДЮСШ Новомосковськ та їх тренера Рублевського Бориса Борисовича з почесним зайнятим місцем на черговому чемпіонаті області!", - написали в ДЮСШа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію